Odehrané koncerty

So 26.11.2022

Běchovice punk attack!

The Booom

Běchovice/ Kobra bar
So 19.11.2022

Volant fest 22.

Volant, Punk Floid, Peshata, Tragedis, Záviš... (náš čas: 22:50)

Pardubice/ ABC klub
Pá 18.11.2022

(mini) Šňůra

Houba, Dafy and the Rafters

Praha/ Vagon
Čt 3.11.2022

20 let NEŽFALEŠ

Speciální vystoupení, jedna píseň během setu oslavenců.

Praha/ Rock Cafe
So 29.10.2022

(mini)TurnE!Ečko 2022

E!E, Zlomená 14

Sedlčany/ Pohoda
Pá 28.10.2022

(mini)TurnE!Ečko 2022

E!E

České Budějovice/ Mc Fabrika
So 22.10.2022

(mini) Šňůra

Houba, Blank Out

Kolín/ bar Pod hodinama
Pá 21.10.2022

(mini) Šňůra

Houba

Děčín/ Garage Noir
So 15.10.2022

(mini)TurnE!Ečko 2022

E!E, Bez Šance, Nukleární hovada

Náchod/ Basswood Republic
Pá 14.10.2022

(mini)TurnE!Ečko 2022

E!E

Olomouc/ 15 minut
So 8.10.2022

Punk Bude!

E!E, SPS, Vision days, Driák, VVÚ.. (náš čas: 22:00)

Chlumec nad Cidlinou
Pá 7.10.2022

NEHRAJEME 7.10.

So 24.09.2022

(mini) Šňůra 2022

Houba

Frýdek Místek/ Zkušebna
Pá 23.09.2022

(mini) Šňůra 2022

Houba

Brno/ Kabinet Můz
So 17.09.2022

NEHRAJEME 16-17.9.

So 10.09.2022

Narozeniny Slávka 50

Dead Rats

Trnava(SK)
Pá 9.09.2022

Zahájení sezóny! 20 let Nžfš v Liměřicích

Nežfaleš, The Peacemakers

Litoměřice/ Baronka
So 3.09.2022

SKA PUNK NIGHT OPEN AIR VOL.4

Berlin Blackouts ( GER ), E!E, Dukla vozovna, Nežfaleš, Prawda ( PL ), Zimna Wojna ( PL ), Driák, VHS.. (náš čas: 21:20)

Vrchlabí/ Pivnice Kufr
Pá 2.09.2022

Festpival

Cela pro Klárku (náš čas: 21:30)

Strakonice/ Podskalí ostrov
So 27.08.2022

Punkáči Děťom 2022

The Exploited, The Toy Dolls, Booze and Glory, The Baboon show, Mad Sin, The Boys, Slobodná Európa, Davová Psychóza, Polemic... (náš čas: 20:20)

Trenčín/ letiště
So 20.08.2022

Ride Fest

(náš čas: 20:00) www.ride-fest.com

Čadca(SK)/ areál Pumtracku
Čt 11.08.2022

38let PLEXIS

Plexis, RV-4

Praha/ Vagon
So 6.08.2022

Kravín fest 6.

E!E, Konflikt (SK), Totální nasazení, Vision days, !V.V.U, Nežfaleš, Zputnik... (náš čas: bude upřesněno)

Chvalkov
So 16.07.2022

Rock fest

Totální Nasazení, NVÚ, Covers for lovers, Hergot (náš čas: 23:15)

Mohelnice
Pá 15.07.2022

Narozeniny

Radotín
Pá 8.07.2022

MIGHTY SOUNDS vol. 16

Dropkick Murphys, Social Distortion, Anti-Flag.. (náš čas: 20:00 Mighty stage)

Tábor
Ne 3.07.2022

Punk!!!

The Exploited, GBH, Bulbulators, Plexis a další (náš čas: 18:20)

Ostrava/ Ostravský hrad open air
So 2.07.2022

KDOVÍ KDE? Open Air.

Nežfaleš, Vision Days, Kohout plaší smrt.. (Náš čas: 15:00)

Vyskytná u Pelhřimova/ Fotbalové hřiště
Pá 1.07.2022

Léto v pivovaru Volt

Kohout plaší smrt, VHS

Jablonec nad Nisou/ Pivovar Volt
So 25.06.2022

Rock In Brünn 2022

Supertesla, Bratislavské dievčatá, Honem, Louty, Krang.. (náš čas: 22:00)

Brno/ Kavárna trojka
So 25.06.2022

Brněnec fest

Acidez, E!E. SPS, Vision days, Malomocnost prázdnoty, Totální nasazení, Punk floid... (náš čas: 14:35)

Brněnec
Čt 23.06.2022

Zakoule punk fest 2022

E!E, Volant, Houba, Punk Floid, Supertesla, Kohout plaší smrt, Blank out (Náš čas: 20:00)

Praha/ Modrá Vopice
So 18.06.2022

Punk fest

SPS, Totální nasazení, Tragedis, Zputnik (náš čas: 22:00)

Mladá Boleslav/ KD Strenice
So 18.06.2022

Punkrock for Ferdinand

(náš čas: 17:00)

Benešov u Prahy
Pá 17.06.2022

Nefestík

(Náš čas: 21:30)

Nepomuk
So 21.05.2022

21.5. NEHRAJEME

Pá 20.05.2022

Třem-Fest

Tomáš Klus a jeho cílová skupina, Hentai Corporation, The Rocket Dogz, Masový Hrach, Adolpho Tramp. (náš čas: 20:00)

Záluží u Plzně
So 14.05.2022

Kunfest

Laura a její tygři, Baumaxa... (náš čas: 24:00)

Kunice (Velké Popovice)
Pá 13.05.2022

40 Bárt a Ivoš

Proti Směru

Opava/Art
So 7.05.2022

35 let E!E

E!E, SPS, Totální Nasazení, Volant (Náš čas: 17:00)

Příbram/ Junior klub open air
So 7.05.2022

Narozeniny (Radek 50)

(náš čas: 20:00)

Praha - Soukromá akce
Pá 6.05.2022

Narozeniny

Stříbro - soukromá akce
So 9.04.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Praha/ Futurum
Pá 8.04.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Teplice/ Knak
So 2.04.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Bratislava/ Fuga
Pá 1.04.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Brno/ Melodka
So 26.03.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Uherské Hradiště/ Mír
Pá 25.03.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Ostrava/ Barrak
So 19.03.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Kolín
Pá 18.03.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Klecany/ KD
So 12.03.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

České Budějovice
Pá 11.03.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Liberec
Pá 4.03.2022

4-5.3. NEHRAJEME

So 26.02.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Plzeň
Pá 25.02.2022

Punk rock rádio tour 2022

Totální Nasazení, Nežfaleš

Rakovník
Čt 27.01.2022

„Tajný“ host:)

007/ Praha
Pá 17.12.2021

ZRUŠENO – Punkrock X-MAS

Nežfaleš, Proti Směru, Muerti, Supertesla + host: Malomocnost Prázdnoty

Praha/ Storm
So 27.11.2021

Šňůra 2021

Houba

Frýdek Místek/ Zkušebna
Pá 26.11.2021

Šňůra 2021

Houba

Brno/ Kabinet Můz
Pá 19.11.2021

19 a 20.11. NEHRAJEME

So 13.11.2021

JH Punk & SKA Blackout

Tragedis, Houba, Fast Food, Elektrický pán

Jindřichův Hradec
Pá 12.11.2021

Šňůra 2021

Houba

Děčín/ Garage
So 6.11.2021

Šňůra 2021

Houba

Klatovy/ Falcon
Pá 5.11.2021

Šňůra 2021

Houba

Praha/ Vagon
So 23.10.2021

Punk night

Muerti, Problems!

Vimperk/ Hvězda
So 16.10.2021

Šňůra 2021

Houba

Roudnice nL/ Renda
Pá 15.10.2021

Šňůra 2021

Houba

Kolín/ bar Pod hodinama
So 9.10.2021

30 Let Totální Nasazení

Totální Nasazení, Plexis... (náš čas: bude upřesněno)

Praha/ Lucerna
Pá 8.10.2021

Šňůra 2021

Houba

Plzeň/ Pod Lampou
So 2.10.2021

1.-2.10. NEHRAJEME

So 25.09.2021

Narozeniny Galba 50

Muerti, Out of Control, Driak... (náš čas: 22:50)

Kostelec nad Orlicí/ Koupliště
Pá 17.09.2021

16 a 17.9. NEHRAJEME

So 11.09.2021

10 a 11.9. NEHRAJEME

So 4.09.2021

Slavnosti piva Písek

JZLF, Švihadlo.. (náš čas 22:00) Info: http://pivopisek.cz/

Písek/ Palackého sady
So 4.09.2021

Mighty Sounds on the Beach

The Rumjacks, 2v1, Rabies.. (náš čas: 16:15)

Mlékojedy
Pá 3.09.2021

Šňůra 2021

Houba

Litoměřice\ Baronka
So 28.08.2021

Punkáči Děťom

MOSCOW DEATH BRIGADE, LOS FASTIDIOS, RISK IT!, SLOBODNÁ EURÓPA, VYPSANÁ FIXA, PLEXIS, TOTÁLNI NASAZENÍ, STARÉ PUŠKY, E!E.. (náš čas: 21:30)

Trenčín(SK)/ Letiště
So 21.08.2021

Valník No. 22

Totální nasazení, E!E, SPS, Slobodná Európa, 100 zvířat, Volant, Nežfaleš.. (náš čas: 19:30)

Slaný
Čt 19.08.2021

COOL on the water

Nežfaleš, JET8 (náš čas: 21:00)

Praha/ loď Cargo Gallery, Smíchovská náplavka
So 14.08.2021

Punk night

Cela pro Klárku (náš čas: 22:00)

Protivín
Pá 13.08.2021

Starák Fest

E!E, Hentai Corporation, RV-4, The Shifty Grifts.. (náš čas: 20:15)

Říčany u Prahy
So 7.08.2021

Prasofest 2021

SPS, XII. Století, V3SKA... (náš čas: 15:30)

Vlčtejn
Pá 6.08.2021

Keltská noc

Tři sestry, E!E, SPS, Vypsaná Fixa, Wohnout, Ine kafe, Znouzecnost, Nežfaleš.. (náš čas: 15:05)

Harachov
So 31.07.2021

NEHRAJEME 30-31.7.

So 24.07.2021

Bez šance fest

SPS, NVÚ, Punk floid Degradace, Bez Šance, Muerti, Tragedis, the Gangnails.. (Náš čas 16:50)

Police nad Metují
So 24.07.2021

OLEŠKO FEST 2021

Houba, Supertesla, Saints and sinners, the Rocket Dogz, Louty, The Atavists.. (náš čas: 23:00)

Oleško
Pá 23.07.2021

NEHRAJEME 23.7.

So 17.07.2021

JBC 4X Revelations 2021

(náš čas: 21:00)

Jablonec nad Nisou/ JBC bikepark
Pá 9.07.2021

NEHRAJEME 9.-11.7.

Čt 8.07.2021

Jižní block

Polemic (SK) (náš čas: 21:10)

České Budějovice/ Lannova loděnice
So 26.06.2021

Lets go party!

Muerti, Nežfaleš, Problems! (Náš čas: 20: 45)

Strakonice
Pá 25.06.2021

ROCK IN BRÜNN

Nežfaleš, Supertesla, Degradace (Náš čas: 22:00)

Brno/ Kavárna Trojka
Čt 24.06.2021

Zakoule punk fest 2021

SPS, Punk Floid, Houba, Bez šance, Supertesla, Sex Deviants (náš čas: 19:15)

Praha/ Modrá Vopice
So 19.06.2021

Chodov Sobě 2021

JET8, Arrogant Twins.. (Náš čas: 20:30)

Chodov(Karlovy Vary)
Pá 18.06.2021

Svatba Sherpa – Soukromá akce

So 3.10.2020

Punk rock night

Louty

Roudnice nad Labem/ Zámek
So 5.09.2020

tba
Pá 4.09.2020

Zahájení sezóny v Baronce

Houba, Bez Šance, Tragedis (Náš čas: 23:00)

Litoměřice/ Baronka
Pá 28.08.2020

Festpival

Cela pro Klárku.. (náš čas: 22:00)

Strakonice/ Ostrov Podskalí
So 22.08.2020

NEHRAJEME 21.-22.8.

So 15.08.2020

Fest Pod Parou

Tři sestry, Visací zámek, Skarface(FR), SPS... (náš čas: 18:10)

Vyškov
Pá 14.08.2020

Summer Punk Párty

Booze and glory, Gutalax, Houba, Twisted Rod, JustWar... (náš čas: 21:30)

Volyně/ Koupaliště
Ne 2.08.2020

Punk rock kino fest(neděle)

E!E, Totální nasazení (náš čas: bude upřesněno)

ČB
So 1.08.2020

Let’s GO fest

Louty, Štěpán Soukup, Maniac, DC Radio.. (náš čas 19:15)

Třebíz
So 1.08.2020

Rockovej Královák

Miloš Dodo Doležal, Moped56.. (náš čas 22:45)

Beroun(Králův dvůr)
Čt 30.07.2020

Léto bez proudu(Akustický koncert)

(Samostatný akustický koncert) + DJ Jenda Peterka

Praha/ Famu
Ne 26.07.2020

NEHRAJEME 25.-.26.7.

Ne 19.07.2020

NEHRAJEME 18.-19.7.

So 11.07.2020

Léto bez proudu(Akustický koncert)

(30 písniček celovečerní akustický program, rozdělený na tři bloky!) - Stany sebou!

Janovice nad Úhlavou/ Pivnice na Koupáku
Pá 10.07.2020

Léto bez proudu(Akustický koncert)

Reckless

Kladno/ DaFe
So 4.07.2020

Punkrock for Ferdinand

N.V.Ú., RV-4, Rozpor(SK).. (náš čas: 21:00)

Benešov
So 27.06.2020

Oleško fest

Oleško (u Roudnice nad Labem)
Pá 26.06.2020

Léto bez proudu(Akustický koncert)

Supertesla (akusticky)

Brno/ Pub U dvou přátel
Čt 25.06.2020

Zakoule Punk fest 2020

E!E, Punk Floid, Nekultura(SK), VHS, Bratislavská Dievčata(SK)

Praha/ Modrá Vopice
Pá 12.06.2020

Punkrock wedding 12.-13.6.

(soukromá akce)

Út 26.05.2020

První Punk Rock

Nežfaleš (Akce venku před klubem, hraje se od 19h do 21h, omezená kapacita 150 lidí, vstup 100,- jen na místě)

Praha/ Storm zahrádka
So 23.05.2020

Punk home show!

(Soukromá akce - akustický koncert)

So 15.02.2020

TIK TAK PUNK ROCK Memorial vol. 13

Bulbulators(PL), Prawda(PL)..

Czerwionka Leszczyny(PL)
So 8.02.2020

NEHRAJEME 7.-8.2.

Čt 6.02.2020

20 let THE FIALKY!

Berlin Blackouts(DE) + Speciální hosté(CZ punk) + Křest nového alba!

Praha/ Futurum
So 1.02.2020

Sólo punkrock show!

*Speciální koncert kde hrajme pouze my - generálka na výroční akci

Pá 24.01.2020

Punkrock den

Nežfaleš, Tragedis, Žádnej Stres (náš čas: 22:40)

Havl. Brod
So 18.01.2020

Zimní Valník

Totální Nasazení, Znouzectnost, MAD Band(RU)... (náš čas: 22:30)

Slaný
Pá 17.01.2020

Punkovej mejdan 3.

Muerti, Cela pro Klárku, Punk Rock Covers (náš čas: 22:00)

Husinec
Ne 12.01.2020

NEHRAJEME 15.12.2019-12.1.2020

So 14.12.2019

Kids and Heroes Punkrock X-mas!

Nežfaleš, Baby Secondhand, Supertesla

Brno/ Favál
So 7.12.2019

Kids and Heroes Punkrock X-mas!

Nežfaleš, Houba, Baby Secondhand, Supertesla, Copy Cats + Dj Jenda Peterka

Praha/ Storm
Pá 6.12.2019

Kids and Heroes Punkrock X-mas!

Nežfaleš, Baby Secondhand

Plzeň/ Divadlo pod lampou
So 23.11.2019

Tour s N.V.Ú.

Sedlčany/ Pohoda klub
Pá 22.11.2019

Tour s N.V.Ú.

Olomouc/ 15min
So 16.11.2019

Tour s N.V.Ú.

N.V.Ú., Telex(tribute)

Vimperk/ Zlatá Hvězda
Pá 15.11.2019

Narozeniny Tragedis!

Tragedis, Supertesla

Jindřichův Hradec/ Lucky Pery
So 2.11.2019

Krásný Volant fest

Volant, SPS, E!E, Punk Floid.. (náš čas: 18:00)

Pardubice
So 19.10.2019

Tour s N.V.Ú. / Punkovej Večírek 15!

N.V.Ú., SPS, Plexis, E!E, Volant, Punk Floid, houba, VHS, Driák, Vision Days.. (náš čas: 17:25)

Trutnov
Pá 18.10.2019

Tour s N.V.Ú.

N.V.Ú., Průser

Litoměřice/ Baronka
So 12.10.2019

Tour s N.V.Ú. / Happy punk 7

N.V.Ú., Punk Floid, Proti směru, Zhoda Náhod, Padla na hlavu, Tragedis, Dimenzia X, Punkreas.. (náš čas: 22:45)

Nové mesto nad Váhom(SK)
Pá 11.10.2019

Tour s N.V.Ú.

Zlín/ Bamboo
So 28.09.2019

Tour s N.V.Ú.

České Budějovice/ Velbloud
Pá 27.09.2019

Tour s N.V.Ú.

Praha/ Vagón
So 21.09.2019

Tour s N.V.Ú.

Klatovy/ Falcon
Pá 20.09.2019

Tour s N.V.Ú.

Brno/ Eleven
So 14.09.2019

Poprvé v Čadci!

Čadca(SK)/ Satelit Bar
Pá 13.09.2019

Punkrock show

Baby Secondhand

Nový Jičín/ MusiClub Drago
So 24.08.2019

Rock na valníku 2019

Visací zámek, Sto zvířat, Wohnout, Totální nasazení, NVÚ, SPS, Houba... (náš čas 14:15)

Slaný/ Letní kino
So 17.08.2019

NEHRAJEME 16.-17.8.

So 10.08.2019

Ketská noc

Tři sestry, SPS, E!E, Pipes and pints.. (náš čas: 20:50)

Harachov
So 3.08.2019

Vodafest 2019

(náš čas: 20:00)

Dobrá Voda u Pacova
So 20.07.2019

Altros Rockfest

Plexis, Bez šance, Louty, Root... (náš čas: 22:00)

Lovosice
Pá 19.07.2019

Colours of Ostrava 2019

The Cure, Degradace.. (náš čas: 23:30)

Ostrava
So 29.06.2019

Krucifest 2019

Krucipüsk, The Atavists, Švihadlo.. (náš čas: 22:10)

Třtěnice u Jičína
So 29.06.2019

Brněnec fest

Total Chaos (USA), E!E, SPS, Nežfaleš, Punk floid, Konflikt, Šanov.. (náš čas: 12:25)

Brněnec
Čt 27.06.2019

Za koule punk fest 2019

SPS, Punk Floid, Volant, Houba., Baby Secondhand, Nevhodné Loutky (náš čas: 22:00)

Praha/Modrá Vopice
So 22.06.2019

Rocková NaKopanina

Totální Nasazení, The Most Naked Man, Covers for Lovers, Anopheles (náš čas: cca 21:00)

Lány (u Kladna)
So 8.06.2019

Koupák vítá léto 2019

Plexis, Nežfaleš, Rabies, Sex Deviants.. (náš čas: 18:00)

Strašice
Pá 7.06.2019

JamRock 2019

SPS, E!E, Pipes and pints, Punk floid..... (Tent stage - náš čas: 16:20)

Žamberk
Ne 21.04.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Jistebnice/ KD
Pá 19.04.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

České Budějovice/ Vltava
So 13.04.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Liberec/ KD
Pá 12.04.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Praha/ Storm
Pá 29.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Hradec Králové/ KD
So 23.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Pelhřimov/ Kulturák
Pá 22.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Brno/ Semilaso
So 16.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Karlovy Vary/ Lidový dům
So 9.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Rakovník/ Dům Osvěty
Pá 8.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Slaný/ MC Grand
So 2.03.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Strakonice/ KD
So 16.02.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Bratislava/ Kulturák klub
Pá 15.02.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Zlín/ Master of Rock
So 9.02.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Plzeň/ Šeříkovka
Pá 8.02.2019

TurnE!Ečko + Kazoo or die!

E!E. Totalní nasazení

Kralupy/ KD Vltava
Út 29.01.2019

19 let THE FIALKY! + U.K. SUBS!

UK Subs (náš čas 20:30)

Praha/ Rock Cafe
So 19.01.2019

Lednová žízeň 2

Bratislavská děvčata(SK), Nežfaleš... (Náš čas: 23:00)

Kolín/ U Vodvárků
Pá 18.01.2019

Punkovej mejdan 2.

Nežfaleš, Pirates of the Pubs, Punk covers (náš čas: 23:30)

Husinec
So 12.01.2019

Punk at the end of the world!

Samostatný koncert!

Aš/ Cihellna
So 15.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Sidoš (akusticky Pušky), Proti směru, Supertesla

Brno/ Favál
Pá 14.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Sidoš (sólo koncert Staré Pušky..), Proti směru, Zatrest

Olomouc/ 15 minut
So 8.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

The Last Resort(UK Oi! Legend), Staré Pušky, Nežfaleš, Muerti, Supertesla + Dj Jenda Peterka 15. let Kidsandheroes.com!!

Praha/ Storm
Pá 7.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Nežfaleš, Muerti

Plzeň/ Pod lampou
So 24.11.2018

Punk show!

Ne(v)hodné loutky, The Desperate

Znojmo/ GOGO
Pá 23.11.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba

Klatovy/ Falcon Klub
So 17.11.2018

Punk attack on Poland!

Werwolf 77, Karaluch

Poznaň(PL)/ Alternativa Club
Pá 16.11.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Arogants , Jovanera , Flashback , Proi!ekt

Náchod/ Fun club Bazzen
So 10.11.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Cela pro Klárku

ČB/ MC Fabrika
So 27.10.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Zvláštňý škola

Chomutov/ Černovice KD
So 20.10.2018

PUNKOVEJ VEČÍREK 14

SPS, NVÚ, E!E, Houba, Totální nasazení, Volant, Nežfaleš, Punk Floid, Vision Days, VHS, Driák... (Náš čas: 20:25)

Vrchlabí/ Dr. Maxx
Pá 19.10.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Bez šance

Uherské Hradiště/ Mír
So 13.10.2018

Akce-Revír 3

N.V.Ú., Záviš, Driák, Bez šance.. (Náš čas: bude upřesněno)

Nový Bydžov
Pá 12.10.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Lifelines

Liberec/ Bunkr
Čt 11.10.2018

And it was So – Tour 2018

The Adicts(UK)

Praha/ MeetFactory
Pá 21.09.2018

Punk brotherhood!

Nežfaleš

Litvínov/ Ponorka
So 15.09.2018

Malé Letorosty

Moped 56, Miloš Dodo Doležal, AC/CD rev... (náš čas: 20:30)

Beroun/ autokemp
Pá 14.09.2018

Punk brotherhood!

Nežfaleš

Kutná Hora/ Česká 1
Pá 7.09.2018

Zahájení sezóny!

Degradace, Brajgl, Tydle Vidle (náš čas: 22:00)

Litoměřice/ Baronka
So 1.09.2018

Punkáči děťom 2018

Los Fastidios(IT), The Twinkles(IT), Pipes and pints, Houba, Muerti, Mežfaleš, Totální Nasazení.. (Náš čas: 20:45)

Trenčín(SK)/ Rybníky Opatovce
So 25.08.2018

Dřemfest 6

Severals, Define me..(náš čas: 21:45)

Třemošná u Plzně
So 18.08.2018

Fest Pod Parou 16

The Exploited, Marky Ramone, Agnostic Front, Street dogs, Menace... (náš čas: 14:00)

Vyškov/ letiště Marchanice
So 11.08.2018

Prasofest

SPS, Staré Pušky.. (Náš čas 17:00)

Vlčtejn
Pá 10.08.2018

And it was So – Tour 2018

The Adicts(UK), Honem

Brno/ Fléda
So 21.07.2018

Den Zábavy 4

Blue Rocket, Bad Boys... (náš čas: 23:00)

Modlany u Teplic
Pá 20.07.2018

Footfest 2018

SPS, Totální nasazení, Pipes and Pints, Alkehol.. (náš čas 00:00)

Želeč u Tábora
Ne 15.07.2018

MIGHTY SOUNDS 2018

Anti-Flag, Sick of it All, Mad Sin, Booze and Glory, Non Servium, Rude Pride, Jenny Woo´s Holy Flame...(náš čas: 21:50 / Jameson Stage)

Letiště/ Tábor
So 14.07.2018

Open Air fest Ktiš

Pipes and Pints, Alkehol.. (Náš čas: 20:30)

Ktiš
So 30.06.2018

Brněnec fest

Acidez(mex), E!E, SPS. N.V.Ú., Punk Floid, Vision Days, Houba, Muerti, Volant.. (náš čas: 00:40)

Brněnec
Pá 29.06.2018

Festival

Jaksi Taksi, Vintage Wine (náš čas: 23:00)

Bernartice okres Tachov
Čt 28.06.2018

Za koule punk fest

N.V.Ú., Punk Floid, Nežfaleš, Supertesla, Pártyzáni(SK), Daily Coffee + Punk DJ
Tradiční fesťák na konci školního roku:)

Praha/ Modrá Vopice
So 23.06.2018

ValníkFest 4

NVÚ, Ramones Revival ČB... (náš čas 19:00)

Lípí (okres České Budějovice)
So 9.06.2018

Rock fest Valšim

ATD, Maniac, Vořežprut (Náš čas 22:00)

Vlašim/ Na koupáku
So 9.06.2018

Motákfest

Pipes and pints, Totální Nasazení, Iné Kafe, Insania.. (náš čas: 15:55)

Třebětice u Dačic
So 19.05.2018

Eger fest

Houba, Vision Days, Tragedis, Louty... (Náš čas: 20:00)

Bohušovice nad Ohří
So 12.05.2018

„Je ti to málo“ Slovensko!

Vision days, Partyzani
*Slovenský křest poslední řadové desky

Trnava(SK)/ City Club
Pá 11.05.2018

„Je ti to málo“ Slovensko!

Padla na Hlavu
*Slovenský křest poslední řadové desky

Košice(SK)/ Collosseum
Čt 10.05.2018

„Je ti to málo“ Slovensko!

Shadow of Television, Bráchové Hrčkovci(akustic)
*Slovenský křest poslední řadové desky

Bratislava(SK)/ Randál
St 2.05.2018

Punkrock boat! Oslava narozenin Kečup, Ota a Tom 35let!

Punkrock boat! Oslava narozenin Kečup, Ota a Tom 35let!
THE FIALKY – Oslavenci punk77
SAINTS & SINNERS – Street rock“n“Oi! První koncert po pauze!
Nalodění 19:30 – 19:50
Plavba 20:00 – 22:00
Loď Odra (Náplavka Rašínovo nábř., mezi mosty Plackého a Jiráskův)
Vstupné: 220,-
Předprodej na mailu: band@thefialky.cz
Předmět mailu: Punkrock boat!
Napiš počet rezervací a celé jména cestujících.
My ti zašlem kam zaplatit. Pozor pouze 100 lístků!

Praha/ Loď Odra
Pá 27.04.2018

Clockwork punk rock párty

Proti Směru, Junk Food

Opava/Art
So 21.04.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Děčín/ Le Garage Noir (Garáž)
Pá 20.04.2018

TurnE!Ečko2018

Jablonec/ Rampa
So 14.04.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Ostrava/ Barrák
Pá 13.04.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Brno/ Eleven
So 24.03.2018

Steel city fest

Rabies, Highstreet hooligans, The Hope, Dilemma in Cinema, Rouined Floor, Homesick (náš čas 20.45)

Kladno/ DaFe
Pá 23.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Praha/ Vagon
So 17.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E, Bad Boys

Teplice/ Rajče
Pá 16.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

ČB/ Velbloud
So 10.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Sedlčany/ Pohoda Klub
Pá 9.03.2018

30 let S.P.S.

Výroční koncert 30 let S.P.S. (Náš čas 19:30 speciální set 8 písniček + gratulace S.P.S.) + Nežfaleš a promítání filmu

Praha/ Rock Café
Pá 9.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E, No More Hiroshima

Strakonice/ KD
So 24.02.2018

TurnE!Ečko2018

E!E, Bez šance

Hradec Králové/ U Bejka
So 10.02.2018

Rock is not Dead

Znouzectnost, Vision days

Česká Třebová/ KD
So 3.02.2018

Punkrock show

Tragedis, TommyPoser, Náhodný výběr

Horažďovice/ KD
Pá 26.01.2018

Eighteen punk years THE FIALKY!

The Vibrators(UK) (18 let The Fialky:))

Praha/ 007
So 20.01.2018

Lednová žízeň

Nežfaleš, Jednota Kolín, Blikající miminko, Prasákův gauč

Kolín/ U Vodvárků
Pá 19.01.2018

Punkovej mejdan

Nežfaleš, (Na)Plech

Husinec/ Rock-BarBar
So 16.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Nežfaleš, Supertesla

Brno/ Favál
Pá 15.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Nežfaleš, Muerti

Olomouc/U klub
So 9.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Muerti, Proti směru, Sidoš(akusticky - Staré pušky..), Supertesla

Praha/ Storm
Pá 8.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Protisměru, Sidoš(akusticky - Staré Pušky..)

Plzeň/ Divadlo pod lampou
St 6.12.2017

Uši Radia BEAT – Kečup

Kečup hostem pořadu Petra Korála

Praha/ Radio Beat
So 25.11.2017

Birthday privat Party

Zwickau(DE)/ Luther Keller
Pá 24.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Náchod/ Fun club Bazzen
So 18.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba, Supertesla

Znojmo/ Gogo
Pá 17.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba, Partyzani

Bratislava(SK)/ British Rock Stars
So 11.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017 – Bobbykova 40. – Fest jak pěst

Houba, Punk Floid, Volant, Nežfaleš, Rabies, Záviš, Ilegality, VHS... (náš čas: 17:30)

Zábřeh
Pá 10.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Pardubice/ Ponorka
So 4.11.2017

Punk Generation 2017

Gliwice(PL)/ Spirala
So 21.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017 – Punkovej Večírek 13

SPS, Plexis, Houba, Punk floud, Nežfaleš, Konflikt, Aurora(HU).. (náš čas: 01:00)

Vrchlabí/ Dr. Maxx
Pá 20.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Kutná Hora/ Česká1
So 14.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Ústí nad Labem/ U Havrana Exil
Pá 13.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Nový Bor/ Bar Čerňák
So 30.09.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba, Louty

Praha/ Vagon
Pá 29.09.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017 – Fabrika punk fest

Houba, NVÚ, Nežfaleš, Cela pro klárku.. (náš čas: 20:10)

České Budějovice/ Fabrika
Pá 22.09.2017

Zahájení podzimní sezóny

Průser, Toska, Klika

Litoměřice/ Baronka
Pá 8.09.2017

Landflucht Festival

náš čas: 22:00

Spremberg(DE)/ Klein Buckow
So 2.09.2017

Punkáči deťom 2017

Guitar gansters(UK), TV Smith(UK), Staré Pušky, Nežfaleš... (náš čas: 23:30)

Opatovice- Trenčín(SK)
So 26.08.2017

Narozeniny

(24:00)- Soukromá akce

Male Kysice
Pá 25.08.2017

Rock na Valníku

Horkýže slíže, Visací Zámek, SPS, E!E... (náš čas: 19:05)

Slaný
Pá 11.08.2017

Kunčický Kravál 17

Dog Eat Dog, Malignant Tumour, Nežfaleš, Totální nasazení.. (Hlavní stage / náš čas: 01:05)

Kunčice(Letohrad)
So 5.08.2017

LETIŠTĚFEST

Cela pro Klárku, PUM.. (náš čas 22:00)

Strakonice
So 29.07.2017

Miřetice fest

Vision Days, Brisk Fart (náš čas: 22:45 - 24:00)

Miřetice(Pardubický kraj)
Pá 28.07.2017

Ratišovice fest

SPS... (náš čas: 21:00)

Ratišovice
So 22.07.2017

Bez Šance Fest III

NVÚ, Bez šance, PUM, Thre Wild Guns.. (náš čas: 21:45)

Police nad Metují
Čt 29.06.2017

Zakoule Punk fest

SPS, Punk Floid, Houba, Supertesla, The Smokers, Bratia Hrčkovci(SK / Kaktus, Ramones Bratislava, Sveťo Korbel a Personál / Punk77 classic acoustic set) + Punk DJ (open 16:00/start 18:00)

Praha/ Modrá Vopice
So 24.06.2017

RockFest Vlašim 2017

ATD, Compromysh... (náš čas: 20:30)

Vlašim/ Areál Na Lukách(Bar Na Koupáku)
So 17.06.2017

JIHLAVA´S NOT DEAD

Just War, Ilegality, Začiatok Konca, Houba, BOY,, (náš čas: 00:00)

Jihlava/ Letňák
So 10.06.2017

Znojemské pivní slavnosti

Louty, Civilní obrana.. (Náš čas: 14:00)

Znojmo/ Horní náměstí
So 20.05.2017

Majáles Plasy 2017

(náš čas 20:00)

Plasy/ Velká louka
So 20.05.2017

Majáles Vimperk 2017

Vladimir 518 , Fast Food Orchestra, Just For Being... (náš čas 16:00)

Vimperk/ Letní kino
Pá 19.05.2017

Narozeniny Bart + Ivoš!

Proti Směru, Nežfaleš

Opava
So 13.05.2017

Útulek fest

Vypsaná fixa, The Plastic People of the Universe, Blue Rocket.. (náš čas: 17:30)

Ústí nad Labem/ Hrad Střekov
So 29.04.2017

Oslava narozenin

(soukromá akce)

So 22.04.2017

Radenín fest

(náš čas: 22:00)

KD Terezín (u Tábora)
Pá 21.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Jihlava/ Soul
Čt 13.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Plzeň/ MC Kalikovák
So 8.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Brno/ Eleven
So 1.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Nežfaleš, Cirguz

Praha/ Storm
Pá 31.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Ostrov u Karolových Varů/ M klub
So 25.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Nežfaleš

Ostrava/ Barrak
Pá 24.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Nežfaleš

Písek/ Dívadlo pod Čarou
So 18.03.2017

Punk rock show!

N.V.Ú.

Teplice/ Božák
Pá 17.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Supertesla

České Budějovice/ Velbloud
So 11.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Zlomená 14

Sedlčany/ Pohoda klub
Pá 10.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Uherské Hradiště/ Mír
So 18.02.2017

Punk fest

SPS, Totální nasazení, Urgh (náš čas: 20:30)

Borkovany/ Black Roses
So 11.02.2017

Punk Night

Nekultůra

Trnava(SK)/ City Club
Pá 10.02.2017

Punk and Oi!

Muerti, Zlomená 14

Dobříš/ Trezor
So 28.01.2017

Pure punk mania

The Vibrators(Uk)

Plzeň/ Pod lampou
So 17.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš

Brno/ Favál
Pá 16.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš, Zatrest

Olomouc/ U klub
So 10.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš, Zatrest + The Twinkles(IT) (start: 18:00 / 250,-)

Praha/ Storm
Pá 9.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš

Plzeň/ Pod Lampou
So 26.11.2016

Punk & Hardcore Na Poště

(my od 23:59)

Benešov/ Hotel Pošta
So 26.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Jihlava/ Bezvědomí
Pá 25.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Opava/ Art
So 19.11.2016

Punk77 show!

E!E

Kovářov u Milevska
St 16.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Příbram/ Junior
So 12.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení (start: 19:30! / 6E)

Košice(SK)/ Collosseum
Pá 11.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení (7E - jen na místě)

Bratislava(SK)/ Randal
Čt 10.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení (my 22:30/ vstup: 130/170)

Brno/ Eleven club
So 5.11.2016

Podzimní Mighty sounds 2016

The Carburetors, Mark Foggo, Radio Dead Ones, Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Queens of Everything, Bombs from Heaven (náš čas: 18:00)

Praha/ Meet factory
So 15.10.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Strakonice/ Křemelka
Pá 14.10.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Děčín/ Garage
So 8.10.2016

Deutschland Anrufe!

Saints&Sinners, East End Chaos

Löbau(DE)/ Klub Klinik
Pá 16.09.2016

INTER PUNK

Bulbulators(PL), Dirty clean (Premiéra společného singlu s Bulbulators - Inter punk) + DJ Jenda Peterka (start: 19:30 / vstup: 130,-)

Praha/ Buben
So 3.09.2016

PUNKÁČI DEŤOM

Jenny Woo, Staré Pušky, Nežfaleš, Punk Floid, Degradace, Totální Nasazení, Ex-Tip, Konflikt... (náš čas: 23:30)

Opatovce okr. Trenčín(SK)
So 27.08.2016

JEŠTĚ JEDEN FEST vol.5

N.V.Ú... (náš čas: 23:00)

Tachov
Pá 26.08.2016

Konec léta

(náš čas: 21:00)

Jistebnice/ KD
Ne 21.08.2016

Trutnoff 2016

Sto zvířat, Houba, SPS, Totální Nasazení, Unholy Preachers, Znouzectnost, Volant, Queens Of Everything... (náš čas: 21:30, na Geronimo‘s wigwam stage)

Trutnov/ Bojiště
So 20.08.2016

TOUCHENFEST

(náš čas 22:30)

Touchovice u Loun
Pá 19.08.2016

Summer Punk Párty

Dog Eat Dog, Rocket dogz+518, Plexis, Rozpor... (náš čas: 21:30)

Volyně
So 30.07.2016

Pod Parou XIV.

Exploited, U.K.Subs, Dickies, Anti-Nowhere League, Last Resort, SHAM 69 , Non Servium, Visací Zámek... (náš čas 14:45)

Vyškov/ Letiště Marchanice
So 23.07.2016

Harrachovské pivní slavnosti

(náš čas: 22:00)

Harrachov
Pá 22.07.2016

MIGHTY SOUNDS 12

Perkele, Casualties, Bones, Los Fastidios, Total Chaos... máš čas: 17:30 Main Stage

Tábor/ Letiště
So 16.07.2016

Žlutava BMX Afterparty

Degradace (náš čas cca 21:30)

Žlutava u Zlína
Pá 1.07.2016

Basinfirefest 2016

Pipes And Pints, SPS, Slobodná Európa, Plexis, Prague Conspiracy.. (náš čas: 14:00)

Spálené Poříčí
Čt 30.06.2016

Za koule punkfest

Punk Floid, Houba, N.V.Ú., Princovia(SK), Kaktus(SK), Dezert of the day
Start: 17:00 (Grilování, pivečko a kámoši!)

Praha/ Modrá Vopice
So 25.06.2016

Brněnec fest XVII

The Offenders (DE), Malomocnost Prázdnoty, KONFLIKT, E!E, S.P.S., N.VÚ., Punk Floid, VISION DAYS... (náš čas 12:30)

Brněnec
So 18.06.2016

JIHLAVA´S NOT DEAD FEST

S.P.S., Totální Nasazení, Degradace... (náš čas: 22:45)

Jihlava/ Letní kino
So 18.06.2016

Punkrock na Kačáku

Driák, Tragedis, Toledo Rebels.. (náš čas 18:30)

Vrchlabí/ kačák
Pá 17.06.2016

Svatba Špageťák

Muerti

JBC
So 4.06.2016

Rockfest Březnice

Konflikt, Kníry, Phil Shoenfelt, Helemese (náš čas: 23:30)

Březnice okr. Příbram/ Staré kluziště
So 28.05.2016

Houba (koncert č. 1000)

Houba, Louty, Svině... (náš čas: 19:00)

Ústí nad Labem/ Exil
Pá 27.05.2016

Festival Otevřeno

Znouzecnost, Fast Food Orchestra.. (náš čas: 18:30)

Chomutov
So 14.05.2016

Maj a les

SPS, Houba, Konflikt.. (náš čas 14:45)

Morkovice
So 14.05.2016

Punkrock show

Ve Vlastní Šťávě (náš čas: 22:00)

Sklepy Boskovice
Pá 29.04.2016

Rock is not dead

Slobodná Európa, Plexis, Punk Floid, Prague Conspiracy, END (náš čas 20:30)

Ústí nad Orlicí/ KD
Ne 24.04.2016

Tattoo Konwent

Syny, Pochwalone (náš čas: 17:30)

Wroclaw(PL)
So 23.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Pardubice/ Žlutý pes
Pá 22.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Aš/ Cihelna
So 16.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Ostrov u Karlových Varů/ M-Klub
Pá 15.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E, PPB + DJ Jenda Peterka

České Budějovice/ Velbloud
Pá 25.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Praha/ Vagon
So 19.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E, Degradace(křest LP)

Ostrava/ Barrak
Pá 18.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Strakonice/ Křemelka
Po 14.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Teplice/ Božák
So 12.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Sedlčany/ Pohoda klub
Pá 11.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Uherské Hradiště/ Klub Mír
So 27.02.2016

Duesenjaeger, Čorna kruŠwa, Prisoners by Choise

Zittau(D)/ EMIL klub
So 13.02.2016

Cirguz

Mělník/ Stará Mydlárna
Pá 12.02.2016

Cirguz

Dobříš/ Trezor
Pá 29.01.2016

the Vibrators(UK)

Praha/ 007
Pá 22.01.2016

DEECRACKS(AU Ramones core), Primitivi, Blank Out, Cronos Combo

Poděbrady/ Boss Bar
So 16.01.2016

Totální Nasazení, PUM, Ido Ido

Nový Bor/ Bar Čerňák
Historie odehraných koncertů 2000-2015
← Zpět na nadcházející koncerty