Koncerty

Čt 30.04.2020

Hornopočernické Čarodějnice

Chvalský zámek
So 9.05.2020

Lesnice fest

Lesnice
Pá 15.05.2020

1. Punkovy večírek

Heřmanův Městec(Chrudim)
Pá 22.05.2020

Třem-fest 18.

Třemošná u Plzně
So 23.05.2020

Kunfest 2019

(náš čas 23:55)

Kunice/ Hospoda na Staré Faře
So 30.05.2020

NEHRAJEME 29.-30.5.

So 6.06.2020

NEHRAJEME 5.-6.6.

Pá 12.06.2020

Punkrock wedding 12.-13.6.

(soukromá akce)

So 20.06.2020

NEHRAJEME 19.-20.6.

Čt 25.06.2020

Zakoule Punk fest 2020

E!E, Punk Floid, Nekultura(SK), VHS, Bratislavská Dievčata(SK)

Praha/ Modrá Vopice
So 27.06.2020

Oleško fest 2020

(náš čas: večer)

Oleško (u Roudnice nad Labem)
Pá 3.07.2020

Rock fest

Polička
So 4.07.2020

Punkrock for Ferdinand

Benešov
Pá 10.07.2020

MIGHTY SOUNDS 2020

Dropkick Murphys, Social Distortion, Agnostic Front, The Baboon Show, Acidez... 10-12.7. (bude upřesněno)

Tábor/ Letiště
Ne 19.07.2020

NEHRAJEME 18.-19.7.

Ne 26.07.2020

NEHRAJEME 25.-.26.7.

So 1.08.2020

Rockovej Královák

(náš čas 23:00)

Beroun(Králův dvůr)
So 1.08.2020

Let’s GO fest

(náš čas 20:30)

Třebíz
Pá 7.08.2020

Subculture Holidays

(náš čas bude upřesněn)

Eisenhuttenstadt(DE)
So 8.08.2020

Prasofest

XIII. Století, Sidoš(staré pušky), Vision Days.. (Náš čas: 16:00)

Vlčtejn
Pá 14.08.2020

Summer Punk Párty

Volyně/ Koupaliště
So 15.08.2020

Fest Pod Parou

Adicts, Dead Kennedys, GBH, H2O... (náš čas: 01:00)

Událost na Facebooku
Vyškov
So 22.08.2020

NEHRAJEME 21.-22.8.

Pá 28.08.2020

Festpival

Cela pro Klárku.. (Čas bude upřesněn)

Strakonice/ Ostrov Podskalí
So 29.08.2020

Punkáči Děťom

(sobota/ čas bude upřesněn)

(SK)
Pá 4.09.2020

Zahájení sezóny v Baronce

Litoměřice/ Baronka
So 5.09.2020

850 let obce Strenice

Tragedis... (Čas bude upřesněn)

Strenice/ KD
Pá 18.09.2020

REZERVOVÁNO 10.-11.9 a 17.-18.9.

So 26.09.2020

NEHRAJME 25.-.26.9.

So 3.10.2020

NEHRAJEME 2.-3.10.

Pá 9.10.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Ústí nad Labem/ Tukan
So 10.10.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Houba, Tragedis, Elektrïck Mann, Fast Food,

Jindřichův Hradec/ KD
Pá 16.10.2020

NEHRAJEME 16.10.

So 17.10.2020

30 let Totální Nasazení

Totální Nasazení

Praha/ Lucerna Velký Sál
Pá 23.10.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Plzeň/ Pod lampou
So 24.10.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Karlovy Vary/ SlashBar
So 31.10.2020

NEHRAJEME 30.-31.10.

Pá 6.11.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Praha/ Vagón
So 7.11.2020

Tour podzim 2020 + Houba

ČB/ Velbloud
Pá 13.11.2020

NEHRAJEME 13.-14.11.

Pá 20.11.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Klatovy/ Falcon
So 21.11.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Mělník/ Stará Mýdlárna
Pá 27.11.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Brno/ Eleven
So 28.11.2020

Tour podzim 2020 + Houba

Olomouc/ 15 minut
So 5.12.2020

NEHRAJEME 4.-5.12.

So 12.12.2020

SPS

Jablonec nad Nisou
Pá 18.12.2020

Punkrock X-MAS

Praha/ Storm
So 16.01.2021

Bastardfest vol.6

E!E, Totální nasazení, Plexis, Tragedis, Načo názov, Malomocnost prázdnoty, Vision days..

Kladno/ U Meisnerů

Pokud tě zajíma co máme za sebou podívej se na odehrané koncerty