Koncerty 2000-2015

01. 12. 2000 +Stain KROK – Modřany
26. 01. 2001 +Nausea, V.O.H. KROK – Modřany
27. 01. 2001 +Nausea Na Želivce – Modřany
25. 02. 2001 +Nausea Na Želivce – Modřany
02. 03. 2001 +Cry of Mankind Bažina bar – Praha
06. 04. 2001 +Funkce šroubu, Čmoudy a Brendy Papírna – Praha
01. 05. 2001 +Lesní plody Klamovka – Praha
25. 05. 2001 +V.O.H., V.H.S.P. Bažina bar – Praha
12. 10. 2001 +Mimo prowoz Malaché – Praha
03. 11. 2001 +2v1, Z praku, Velez Kvetas Subterra – Praha
21. 11. 2001 +MHD, MT-GAP UZI – Praha
24. 11. 2001 +2V1 Čakovice
01. 12. 2001 +V.O.H., Destil MILADA – Praha
19. 12. 2001 +4lisky Inferno – Praha
02. 02. 2002 +Mimo prowoz Jamajka – Praha
23. 02. 2002 +MT-GAP Jamajka – Parha
21. 03. 2002 +MHD Batalion
29. 03. 2002 +DWA SEKSI, MT-GAP Hrob bar -Praha
31. 03. 2002 +Ohlašovna požáru,Soukromý pozemek Simpl -Příbram
06. 04. 2002 +Ohlašovna, Jinovatka, Magor city ZOO – Sedlčany
11. 04. 2002 +Ohlašovna, Pozemek a další… Inferno – Praha
14. 06. 2002 +Ohlašovna, Pozemek a další… Vysoký Chlumec
21. 06. 2002 +Ohlašovna Milada- Praha
27. 07. 2002 +Pozemek,Ohlašovna.. Voznice
10. 08. 2002 +Dobře mířená Šafránka-Praha
17. 08. 2002 AKCE POGO +.. Babice u Havl. Brodu
30. 08. 2002 Fest povodeň +… Praha/ Mlejn
12. 09. 2002 +Odečet plynu U Pedra
28. 09. 2002 +P.N.S., Exciter K.D. Opatov
12. 10. 2002 +V.O.H. Bar (Šumavská)
12. 12. 2002 +Mimo provoz U Pedra
21. 12. 2002 +Ohlašovna požáru, Pila Hříměždice
08. 02. 2003 +Dexter.. KD Opatov
28. 02. 2003 Punk fest +The Vibrators(uk), Zpraku, Model 77.. Teplice
11. 03. 2003 +..až naprší a uschne.. U Pedra
11. 03. 2003 +Green smatrol Praha/ UZI
11. 03. 2003 +..až naprší a uschne.. U Pedra
19. 04. 2003 debiLOVE tour +Nežfaleš, Utero KD Opatov
25. 04. 2003 +MHD, PNS Počernice
02. 05. 2003 debiLOVE tour +Nežfaleš, Utero RC U cikána
03. 05. 2003 debiLOVE tour +Nežfaleš, Utero Podůlčany
09. 05. 2003 +Mimo prowoz, Špendlík Stromovka
17. 05. 2003 Zelesa Fest +… Kamík nad Vlt
06. 06. 2003 +Pila Dobříš Na statku
12. 06. 2003 +MV, Natotata Cross
27. 08. 2003 +MV, Pila Cross
20. 09. 2003 Riot +… Dobříš
03. 10. 2003 +Ilegality, Odečet Kralupy
16. 10. 2003 +Squad 96 Praha /Modrá Vopice
18. 10. 2003 +Nežfaleš Říčany Oliva
30. 10. 2003 +Nestel postel, Nežfaleš Cross
20. 11. 2003 +…(Mlejnice beat) Mlejn
29. 11. 2003 +Nestel postel, Nežfaleš Litoměřice
06. 12. 2003 +Ohlašovna požáru 5let Kamejk
11. 12. 2003 +Ohlašovna požáru Cross
09. 01. 2004 +Slobodná europa Pardubice
11. 03. 2004 +Kohou plaší smrt, V.P.R. Cross
12. 03. 2004 +Totální nasazení, Ohlašovna Příbram
27. 03. 2004 Riot +N.V.Ú.,Gang nails, Ohlsšovna atd Dobříš
10. 04. 2004 +Kohou plaší smrt, V.P.R Statek u Krtka
16. 04. 2004 +Ráj Houbařů, Nežfaleš Kralupy
15. 05. 2004 Zalesa fest +Aqva silentia, Ohlašovna… Kamejk nad V.
28. 05. 2004 +Šanov1,MHD,model77 Praha / Vagon
09. 06. 2004 +V.A.S.,Žabáci.. Rock cafe
11. 06. 2004 +nežfaleš Příbram
12. 06. 2004 Útěk 2004 +Prohrála v kartách, nežfaleš.. Parukářka
12. 07. 2004 +Ažnapršáci Motoráj
23. 07. 2004 +SAS,Ohlašovna,UHO13 Kamejk nad Vlt.
14. 08. 2004 +Čertůf punk, Taras Bulba Praha /Modrá Vopice
14. 08. 2004 Fest QuePasa +… Srbín
27. 08. 2004 Punk Generation5. +Aurora, Konflikt(sk), N.V.Ú….. Havl. Brod
02. 09. 2004 +Primintiv plebs, Soukromej pozemek praha/ Cross
23. 10. 2004 +Kohout plaší smrt, spínací špendlík Litoměřice
06. 11. 2004 +Ohlašovna, sas,.. Příbram Junior
19. 11. 2004 +Totální nasazení, Kohout plaší smrt Liberec -Casta
20. 11. 2004 +Princovia(sk), Ilegality(sk), Mhd Vagon Praha
27. 11. 2004 25let chaosu, pakárňe a punku na Slovensku tour +Zóna A, Slobodná Europa Matrix
19. 02. 2005 5let TOUR +ledvinová klika… Plzeň
19. 02. 2005 5let TOUR +UHO13, Ohlašovna Dobříš
25. 02. 2005 5let TOUR +UHO 13, Ohlašovna, Nežfaleš Praha /Modrá Vopice
27. 03. 2005 +Gauneři, Pilsner Oiqull, UHO 13.. Příbram
23. 04. 2005 Riot +.. Dobříš/ Na statku
14. 05. 2005 Zlesa fest +TELEX,… Kamejk nad Vlt
03. 06. 2005 +SPS. Jablko Sváru… Praha /Modrá Vopice
25. 06. 2005 +zina, MHD Koupák
30. 06. 2005 Punk fest +Aurora, Totální nasazení…. Praha /Modrá Vopice
12. 08. 2005 SLP party +SPS, Paragraf 219, Nežfaleš.. Praha /Modrá Vopice
13. 08. 2005 Srbýnfest +Zakázaný ovoce…. Srbýn
29. 09. 2005 +Slobodná europa Praha Futurum
08. 10. 2005 +Paragraf 219 Shark bar
26. 10. 2005 Riot +Fleming cocks, UHO 13, Soukromáči… Na Statku/ Dobříš
12. 11. 2005 +Šanov 1, Čertůf punk, Exni!to Praha /Modrá Vopice
26. 11. 2005 +Funkce šroubu, Zakázaný ovoce Maka bar/ Říčany
02. 12. 2005 +Rozpor(sk), Exni!to Maňána/ Jihlava
10. 12. 2005 +NEŽFALEŠ, Destryself Most/Za Vraty
10. 02. 2006 +Zatrest, UHO13, To nevadí Praha /Modrá Vopice
11. 02. 2006 +Zatrest, UHO13, To nevadí Plzeň/Runway
25. 02. 2006 +Nežfaleš, UHO13 Dobříš/ Na statku
18. 03. 2006 +Drtimosaz, 2/5 cvrčka, Košutka hills Příbram/Junior
25. 03. 2006 +SPUTNIK, MHD Praha /Modrá Vopice
15. 04. 2006 +SPOTS, Spínací špendlík, Pozitivní Deviace Odolená Voda
03. 05. 2006 +Hovno Sapiens Kralupy nV./Ponorka
13. 05. 2006 Zelesa Ferst +ZNC, VT Marvin.. Kamejk nad Vlt.
24. 06. 2006 +Zdravý jádro, SPOTS Jablonec nN/Skleněnka
15. 07. 2006 Rachota fest +zakázaný ovoce, nežfaleš.. Radotín/ U Pigiho
22. 07. 2006 +Zakázaný Ovoce Mnichovice/Vanesa
12. 09. 2006 Křest EP UNITED +Nežfaleš Praha/Palác Akropolis
15. 09. 2006 +Punk floid, Dukla vozovna, Nežfaleš Týniště nad Orlicí/ Sepie
23. 09. 2006 +AB normál, fakt pp, backfliping dog Olomouc/AMC
29. 09. 2006 +VT Marvin, In Public Ill.. Dobřív (u Rokycan)
13. 10. 2006 +Nežfaleš Děčín/Zarabanda
20. 10. 2006 +Čertůf punk, Sex Deviants, PNS Praha /Modrá Vopice
21. 10. 2006 +Kohout plaší smrt, Zakávaný Ovove… Kralupy nad Vlt./Kreta
27. 10. 2006 +SPS, Punk floid, SAS Hežmanova Huť
10. 11. 2006 +Svindl, Jezevčík Kamil Želízy/Kovárna
14. 11. 2006 +Nežfaleš, Pragraf 219 Praha/Matrix
16. 11. 2006 +Pilsner Oiquell, V3S, To nevadí Příbram/Junior
25. 11. 2006 +Zóna A, Infekcia Bratislava(SK) Randal
08. 12. 2006 +Nežfaleš Dobříš/ Rocková díra
09. 12. 2006 +Punk floid, Vnitřní faktor, Zikkurat Praha/ Modrá Vopice
14. 12. 2006 +SPS Praha/ Delta
26. 01. 2007 Unite and vin vol 1. +Proti směru, Muerti Jablonec n. N.
24. 02. 2007 +Vnitřní faktor… Dobříš/ Rocková díra
10. 03. 2007 FEST +Punk floid, Nežfaleš, BLaCK HiLL, FreeON, OHM info Kralupy nad Vlt./Kreta
17. 03. 2007 +Vnitřní Faktor, Nežfaleš.. Nové Strašecí/Na Růžku
17. 03. 2007 +? Kryry
24. 03. 2007 Soukromá oslava + 😉
30. 03. 2007 +Kohout plaší smrt, Nežfaleš Týniště nad Orlicí/ Sepie
31. 03. 2007 +Zóna A(sk), Kaktus(sk), Zatrest info Praha/ Mlejn
06. 04. 2007 +MDT.. Třebíč
14. 04. 2007 +Zóna A(sk), Kaktus(sk) Bratislava (SK) Randal Club
21. 04. 2007 +Nežfaleš Roudnice nad Labem /Kingston bar
21. 04. 2007 Punk fest +ještě není známo..(my hrajem od 24:00) Hříměždice
28. 04. 2007 +Zakázaný ovoce, Nežfaleš, Paragraf 219.. Říčany/ Maka Bar
30. 04. 2007 Clockwork Orange párty vol.01! +Zhoda Náhod (sk), Proti směru, Die Outsiders info Praha /Modrá Vopice
04. 05. 2007 +AB Normal, Prashivé Kombinézy Prostějov/ Klub Blade
05. 05. 2007 +AB Normal, Prashivé Kombinézy Brno/ Melodka
12. 05. 2007 +Zóna A Topoľčany(SK)/ Vox pub
19. 05. 2007 +Proti směru.. Opava
19. 05. 2007 Zelesa Fest +Lucky4, VT Marvin..(my hrajeme kolem 12:00;) info Kamejk nad Vlt.
26. 05. 2007 +1. CirguZ Punkrock Show +Cirguz, Brain Drain Mělník/ Masarykův Kulturní Dům
08. 06. 2007 +Nežfaleš, Vnitříní faktor Kladno
09. 06. 2007 Cecek Birthday Párty +E!E, Yellow Spots(H), Rentokill(A), Konflikt(SK).. info Havlíčkův Brod/Čechovka
15. 06. 2007 Punk narozeniny +PNS (soukromá akce) Póčo
23. 06. 2007 Underground Fest 2007 +Slobodná europa, Konflikt, EX-TIP.. www.hiraxrecords.sk Martin (SK) /Amfiko
29. 06. 2007 Dr. Martens PUNK FEST VI. +Znouzecnost,Čertuf punk,Pilsner Oiquell,MHD,Zhoda náhod,V rámci možností,Badtones,Zatrest,Soukromey pozemek,Majkls uncels INFO Praha/Modrá Vopice
05. 07. 2007 Remember 9 – Open Air +the Hysterics, 4 Debils, N.O.T., Day After Teplice/Nová Panorama
14. 07. 2007 Koblihfest 2007 +NEŽFALEŠ, HEGESH, ASEPTIC, ARMMANDO, JOHN SILVER, MUERTI, VHS Horní Černá Studnice
25. 07. 2007 LOTT tour07 +Lay out the traps (UK), Stinx (UA), Poďme do práce Prešov/ Bunker
26. 07. 2007 LOTT tour07 +Lay out the traps (UK), Stinx (UA), Porucha Humenné/ Klub 80
27. 07. 2007 LOTT tour07 +Lay out the traps (UK), Stinx (UA) Košice/ Colloseum
28. 07. 2007 +Degradace, KPS, Ilegality Vacenovice
13. 09. 2007 Berlin calling minitour! +Radio Dead Ones (De), NežFaleš SLP Agency Praha/ 007
28. 09. 2007 +Nežfaleš, Die Outsiders Písek/ Patro
05. 10. 2007 +Zatrest, Zhoda Náhod(sk) Šternberk/U Sapéra
06. 10. 2007 +Zatrest, Zhoda Náhod(sk) Nitra (sk)/Stará Pekáreň
13. 10. 2007 THE SOUND OF UNITY +The Riot, Everyday h8, Kadence, United Rebels, Abstinenční příznaky Prachatice/ Kandlův Mlýn
17. 10. 2007 Dražba pomerančů +BAD TONES, AFTERSPOON (Benefit pro kojenecký ústav v Plzni) LETÁK Praha/Matrix
20. 10. 2007 +Czukr, OSK Karlovy Vary/Rotes Berlin
26. 10. 2007 +Punk floid, VB, Zpožděnej vlak… Blansko
27. 10. 2007 +Zpožděnej vlak, VB Brno/ Brooklyn
03. 11. 2007 Anti OSA Fest 2 total masakr +Mad Pigs, Proti Směru, PNS, Climax, Pilsen Dogs, Punk Floid, Assassins, Spínací Špendlík, Genetická Chyba, Vnitřní Faktor. víve na punk.cz Plzeň, hospoda Pod Kopcem
10. 11. 2007 PUNK A TAK +NežFaleš, Zakázaný Ovoce, Paragraf 219, Melody Boys, JZD Ústí nad Labem/ Ulita
16. 11. 2007 +Rádobi, Poslední tažení, Kombajn Štětí/ Klub Zulu
23. 11. 2007 +host Litoměřice/ new hard rock café Dynamo
24. 11. 2007 +Bad tones České Budějovice/ Cuba bar
30. 11. 2007 +Cosey-Mo, Common Health, The Creatures Vysoký Chlumec u Sedlčan, Stará Hospoda
07. 12. 2007 Xmas tour 2007 +Kohout plaší smrt, Nežfaleš Liberec/ Casta
08. 12. 2007 5 let NEŽFALEŠ +Nežfaleš, Houba, Die Outsiders, Punk Floid, Zakázaný Ovoce, Kohout plaší smrt, Paragraf 219.(Koncert v rámci Xmas tour 2007) Praha/ Matrix
14. 12. 2007 Xmas tour 2007 +Zhoda Náhod(sk) Banská Bystrice(SK)/Klub77
15. 12. 2007 Xmas tour 2007 +Zhoda Náhod(sk) Bratislava(SK) Randal
22. 12. 2007 PUNKOVÝ VÁNOCE +Street spirit, Sitňan, Nekultura, Zdanie Klame, Mišý šramot. (150/170czk).(Koncert v rámci
Xmas tour 2007

)
Ostrava/ Tančírna
12. 01. 2008 +Drunken Boomerang(SKA), Muerti Ml. Boleslav/ Na Rychtě
18. 01. 2008 +Hysterics, Die Otsiders Teplice/ Božák
26. 01. 2008 +The Sladkej Citron České Budějovice/Martys
01. 02. 2008 +Nežfaleš, Zakázaný Ovoce Dobříš/ Rocková díra
15. 02. 2008 +Proti směru Opava / Jam
01. 03. 2008 +Czukr Boží Dar/ Rumburak
07. 03. 2008 +Pissicat Prachatice/ Bar Celtic
08. 03. 2008 +Vnitřní Faktor, Falešný Obvinění,Wajgl,Pozor Schod Kladno/ Krušovický sklípek
15. 03. 2008 +host Litoměřice/ Baronka
22. 03. 2008 Punk Fest +Streetmachine.. Vojkovice(Kralupy nad Vlt.)
29. 03. 2008 +Upřesníme.. (náhrada za prosinec) Žilina(sk)/ Smer
04. 04. 2008 +Zóna A(sk), Proti směru Praha/ Mlejn
05. 04. 2008 +Zóna A Jihlava/ Edgar
11. 04. 2008 +Nežfaleš, Die Otsiders Přeštic e/ Nucený Výsek
12. 04. 2008 +Nežfaleš, Heebie Jeebies Jaroměř-Josefov/ RC Bastion
19. 04. 2008 +Exni!to, Libertyjail Mladošovice u Třeboně
26. 04. 2008 +Nežfaleš, Street Spirit(sk), Proti směru Brno/ Brooklyn
02. 05. 2008 PUNKOVÝ PEKLO +N.V.Ú., Ilegality(sk)… www.cecek.com Havlíčkův Brod/ Čechovka
03. 05. 2008 25let narozky Kečupa, Oty a Toma! +DEGRADACE,host + Afterpary DJ Street Selectors=(Ska, Punk, Oi, RnR, Power Pop.. min. do 4h ráno!) Praha/XT3
13. 06. 2008 Oslava narozenin +PNS Na Kovárně/HP
14. 06. 2008 Králův punkovej dvůr! +Slobodná Európa, Totální nasazení, NežFaleš.. (náš čas 18:00/info: bandzone.cz/fan/kraluvpunkovejdvurfest) Králův Dvůr u Berouna
20. 06. 2008 Bandzone fest! +Houba, The switch, KPS, Punk floid..(náš čas 23:55 /info: www.bandzone.cz) Doksy u Máchova jezera
21. 06. 2008 Underground Fest 2008 +Plexis, Šanov 1, Konflikt, SPS, Fast food a spousta dalších!(náš čas 15:00 /info: www.hiraxrecords.sk) Martin(SK)/ Amfiko
28. 06. 2008 Koblihfest 2008 +Pipes and Pints, Pilsner Oiqvell, HegesH, Zdravý Jadro..(náš čas 22:00/ info: www.hegesh.mixzone.net) Horní Černá Studnice
28. 06. 2008 Altros fest +E!E, Drunken Boomerang.. (náš čas 16:40/info:www.altrosrock.info) Lovosice
11. 07. 2008 BOŽÍ FEST 2008 +Gauneři, Green Smatroll.. (náš čas:??/ info: www.bozak.cz) Stará Panorama Teplice
12. 07. 2008 Hradeckej Hopsáček! +Žabí Majer, Komplex, Cože!… Hrádek u Znojma/KD
18. 07. 2008 Oleško open air 2008 +Tleskač, Totální nasazení, + cca 70kapel.. (náš čas 24:00/ info:www.olesko.cz) Oleško u Roudnice nad Labem
19. 07. 2008 Punk Island vol.7 +náš čas 12:00/ www.punkisland.sk) Dobrohošt(SK)
19. 07. 2008 kUs rocku-fest Bečov +THE FLAMING FRIDGES (De), JZD, ZakázanÝovoce, Brajgl.. (náš čas 23:00) Bečov u Mostu
26. 07. 2008 Recykl fest +Anti-nowhere league(UK), Zóna A(sk)… (náš čas 18:00/
info:www.recyklfest.unas.cz)
Olomouc/ Nový dvůr
02. 08. 2008 SUBCULTURE FEST +Misfits, Mad Sin, Deadline, Church of Confidence.. a plno dalších! (náš čas 10:00/info:www.subculturefest.cz) Praha/ Džbán
17. 08. 2008 Studio (5.8-17.8.08) +Nahrávání new CD: www.3bees.cz/ Vydání plánujem na říjen: www.phr.cz 3bees/ Praha
06. 09. 2008 26. SRAZ JAWA KLUBU PRAHA +Visací Zámek, Vítkovo Kvarteto Jizbice u Čechtic
13. 09. 2008 Punk fest +(bude upřesněno) Stříbro/ Letní kino
19. 09. 2008 +Street spirit Brezová pod Bradlom (SK)/ Belan Pub
27. 09. 2008 Ska punk fest 4 +Bombshell rocks, Skalopes, NVÚ, Houba… +DJ info na: www.prostorabaton.cz Praha/ Abaton
04. 10. 2008 +Houba, Zakázaný Ovoce, Punkreas Říčany/ Maka bar
10. 10. 2008 +Zóna A(SK), Proti směru, death House Ústí nad Labem/Scream klub
11. 10. 2008 +Zóna A(SK) Mladá Boleslav/ Na Rychtě
18. 10. 2008 Old Town Rock vol.2 +Propaganja, Bricanyl, Turbuhaler, Oranžovej vykřičník(akce pro: FBC Hammers Staré Město) Staré Město pod Sněžníkem
24. 10. 2008 +Broučky, Švábeňáci, AB normál Chropyně/ MIX
25. 10. 2008 +Proti směru, Degradace, Nežfaleš (www.chliv.cz) Ostrava/ Chlív
08. 11. 2008 +Nežfaleše, Vyvrhel.. Kralupy/ Ponorka
14. 11. 2008 +Visací Zámek Kralovice(Plzeň sever)
15. 11. 2008 Kaplický randál 2008! +Tleskač, Visací Zámek.. www.kaplickyrandal.cz Kaplice
21. 11. 2008 +Nežfaleš, Vyvrhel, Ostak (info: www.gogoklub.com) Znojmo/ Gogo
22. 11. 2008 +Nežfaleš, Vyvrhel, The snopel(info: www.stoun.cz) Frýdek-Místek/Stoun
29. 11. 2008 KŘEST NOVÉHO CD! +Proti směru, Punk floid, Nežfaleš, Vyvrhel, BC2X Praha/Matrix
05. 12. 2008 +Ilegality… Trnava(SK), Art klub
06. 12. 2008 Narozeniny party! +Degradace + Dj Alkohol:) Opava
09. 12. 2008 Pasování praváků FŽA +Juming Jellyfish(ska) Speciální koncert!! INFO ZDE! Praha-Suchdol/na Kruháči
12. 12. 2008 +Zhoda Náhod Hlohovec (SK)
13. 12. 2008 +Zhoda Náhod Banská Bystrica(SK)/ Klub 77
20. 12. 2008 +www.klubmorrison.info Marianské Lázně/Morrison
09. 01. 2009 +Speciální vystoupení pro oslavence a našeho kamaráda Petra! (jen pro zvané) Goodtown/ Kočka
24. 01. 2009 Punk fest +Čertůf punk, Ilegality, Rozpor.. Jihlava/ Edgar
14. 02. 2009 +Na ostří nože Litoměřice/ Baronka
20. 02. 2009 +Kaktus, Bullboxers Bratislava (SK)/ Randal
21. 02. 2009 +Zhoda náhod, Bullboxers Poprad(SK)/ Rock Fabric
27. 02. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Dobříš/ Rock Hole
28. 02. 2009 Oslava 9 let TF! +Bulbulators, Deliwery + AFRTERPARDY Dj! Info viz LETÁK Praha/ Bunkr
07. 03. 2009 +Zakázaný Ovoce, Punkreas (SK), Zapa-de, MF (Sk) Velká nad Veličkou/ KD
13. 03. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Louny/ Stromovka- Bahno
14. 03. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Teplice/ Božák
21. 03. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti (přesunuto z Nové Paky!) Horní Lánov/ Sál
27. 03. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Blansko/ Rachota
28. 03. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Olomouc/ S-klub
03. 04. 2009 +Nežfaleš, Zakázaný ovoce.. Týniště nad Orlicí/ Sepie
10. 04. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Strakonice/ Křemelka
11. 04. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti České Budějovice/ Velbloud
18. 04. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Litvínov/ Terasa
24. 04. 2009 Ber šance tour´09 +Nežfaleš + hosti Pardubice/ Ponorka
23. 05. 2009 ZELESA FEST 2009 +www.zelesa.cz (Jediná akce v květnu!!) Kamýk nad Vltavou
05. 06. 2009 Festival 13 +Proti směru, Degradace.. www.musicclub13.cz Opava
06. 06. 2009 Hurhaj fest +Klemones, Disident, Sitňan.. Šašovske Podhradie(SK)
12. 06. 2009 Speciální narozeninový koncert +další kapela Klánovice / klub Smolík
19. 06. 2009 +Bulbulators Tychy(PL)/ TAWERNA
20. 06. 2009 AROUND THE ROCK +(open air fest)www.atrfestival.pl Czerwionka Leszczyny(PL)
27. 06. 2009 Rockový mlýn 2009 +www.rockovymlyn.eu Vrchoslavice
27. 06. 2009 Brněnec fest +www.brnenecfest.cz Brněnec
10. 07. 2009 Open air Prestenice +www.prestenice.cz Prestenice
11. 07. 2009 AIR CORE ONE +Do řady!, Locomotive.. Louny
18. 07. 2009 Streetrock Fest +The Business, Los Fastidios, Slobodné Europa.. www.streetrockfest.sk Šurany(SK) – Tona
31. 07. 2009 PUNKÁČI DEŤOM 2009 +www.punkacidetom.wz.cz Podbranč (SK)
01. 08. 2009 Severní vítr vol.9 +www.severnivitr.cz Litoměřice
15. 08. 2009 HARDfest +Zóna A.. www.hardfest.sk Jaslovské Bohunice(SK)
16. 08. 2009 SUBCULTURE FEST +www.subculturefest.cz Letiště Tábor
21. 08. 2009 Fest pod parou +www.podparou.cz Moravská Třebová
22. 08. 2009 KROSFEST +Znouzectnost, Volant, Nežfaleš, The Creatures.. www.krosfest.wz.cz Příčovy u Sedlčan
18. 09. 2009 +Princovia (Leďo a Ozi -ex: Zona A, Brickfield + Dodo -plus mínus/ine kafe)LETÁK Praha/ Modrá Vopice
03. 10. 2009 +Nežfaleš, Cirguz, VZJB Lovosice/ Gambrinus klub
17. 10. 2009 +Brain Drain, Assort Plastic Tábor/ Pivnice u Zlatého lva
24. 10. 2009 +Nežfaleš Opava/ Jam
06. 11. 2009 +ZoPsaHlava, Time to rest Prešov(SK)/ Bunker
07. 11. 2009 +ZoPsaHlava, Time to rest Žilina(SK)/ Smerr Pub
13. 11. 2009 +ZoPsaHlava, Time to rest Košice(SK)/ Colloseum
14. 11. 2009 +ZoPsaHlava, Time to rest Strážske(SK)/ Park Pub
12. 12. 2009 +Nežfaleš, Degradace, Proti směru, Muerti Praha/Matrix
19. 12. 2009 +Nežfaleš + host Marianské Lázně/Morrison
16. 01. 2010 Punk fest +Genetická chyba, ATD, Amores perros, Dátura, Agresivní moč Plzeň/ Neutral
22. 01. 2010 +The Sladkej citron České Budějovice/ Velbloud
30. 01. 2010 +Cirguz Dobříš/ Trezor
13. 02. 2010 +Horrorshow, Game over Krakov(PL)/ Face2Face
20. 02. 2010 +The Sladkej citron Mělník/ Kulturák
26. 02. 2010 +Nežfaleš Rakovník/ Klub Letiště
27. 02. 2010 +Konec hry, United rebels Prachatice/ Tsunami bar
13. 03. 2010 +Nohama nad zemí Písek/ Divadlo pod Čarou
19. 03. 2010 10.let THE FIALKY +Bulbulators(PL), Komedia(SK) Bratislava (SK)/ Randal
20. 03. 2010 10.let THE FIALKY +Bulbulators(PL), Zóna A(SK), Pissycat(CZ) Praha/ Matrix
26. 03. 2010 +Bajadéra Joy Strakonice/ Habeš
09. 04. 2010 +Nežfaleš Kutná Hora/Česká 1
14. 04. 2010 +Konec Hry LETÁK Brno/ Melodka
16. 04. 2010 +Konec hry, Wrgluv pjos, E.N.D., Pitocha, Bad lovers Ústí nad Orlicí/ Černovir
23. 04. 2010 5let Bulboxers +Zóna A, Bulboxers, Street spirit Poprad(SK)/ Rock Fabric
24. 04. 2010 +Bullboxers, Street spirit Bánská Bystrica (SK)/Klub 77
01. 05. 2010 Revolution vol.7 +Soukromey pozemek, Driák, SDZ Hostinné – Arnultovice
21. 05. 2010 Zelesa fest +www.zelesa.cz (náš čas: 24:00) Kamýk nad Vltavou
22. 05. 2010 +Žádnej stres, Prozatimní řešení Liberec/ Faux Pas
29. 05. 2010 ÚTULEK FEST +(náš čas:21:00)www.utulekfest.cz Ústí nad Labem – Trmice
10. 06. 2010 Open-air pro ČVUT +Krucipüsk, Nežfaleš, Reverends a další (náš čas: 17:00) Praha – Dejvice
12. 06. 2010 2nd Crusade festival +myspace.com/ crusadefest (náš čas: 19:30) Sillian(A)
19. 06. 2010 Na vrakáči fest +bandzone.cz/fan/ navrakacifest2009 (náš čas: 20:00) Benešov
25. 06. 2010 Rockový mlýn +www.rockovymlyn.eu (náš čas: 21:00) Vrchoslavice
26. 06. 2010 7 a půl Fest +www.7apulfest.cz (náš čas: 16:20) Zábřeh
30. 06. 2010 Punk Fest +Punk floid, Ramones Revival a další(konec školního roku – náš čas:19:10)www.modravopice.eu Praha/ Modrá Vopice
03. 07. 2010 TOP FEST 2010 +www.topfest.sk (náš čas: 00:10) Nové Mesto nad Váhom(SK)/ Zelená voda
18. 07. 2010 MIGHTY SOUNDS +www.mightysounds.cz Čápův dvůr Tábor(letiště)
23. 07. 2010 PUNKÁČI DEŤOM fest +www.punkacidetom.wz.cz (náš čas: 20:00) Piešťany(SK)
24. 07. 2010 Festa de la Pohoda +www.rbpohoda.com (náš čas: 20:30) Vodňany
31. 07. 2010 +Visací zámek Music park/ Deštná J/H
28. 08. 2010 Rock na valníku No.11 +www.valnik.cz (náš čas: 13:20) Slaný
28. 08. 2010 MotoWims 2010 +www.motowims.cz (náš čas 22:00) Třebíč
01. 09. 2010 +MARKY RAMONES BLITZKRIEG, Kaktus (info: openrock.sk) MMC/ Bratislava(SK)
11. 09. 2010 HUMPOLAČKA FEST +Nežfaleš, Werglův Pjos, Novoveska.. info: cecek.com Humpolec/ Lokál 410
17. 09. 2010 +Hasiaci Prístroj, The Bullboxers, The 77 Nemšová(SK)/ Fans Club
18. 09. 2010 +Degradace, Kaktus, Street spirit, Comedya, Zašitá diera Moravany nad Váhom(SK)
24. 09. 2010 +(DJ Kapitán Kečup – specilání vystoupení! + Nežfaleš, Degradace-klub XT3 Praha) DJ KK – Praha/XT3
25. 09. 2010 EWOL FEST 2010 +www.ewolpunkfest.cz (náš čas: 18:40) Kladno/ KD
15. 10. 2010 +NVÚ, Vision Days.. Moravská Třebová/ Duku Duku
16. 10. 2010 Remember fest! +(náš čas 24:00) Teplice/ Hvězda
16. 10. 2010 Festival free Tibet XII. +www.free-tibet.cz (náš čas 20:00) Mikulášovice
19. 10. 2010 IF the KIDS ARE UNITED NIGHT! +Sham69(UK), Slobodná eupropa(SK), Sour Bitch Praha/ Matrix
23. 10. 2010 TIK TAK PUNK ROCK MEMORIAL +Bulbulators, Cela Nr 3, Werwolf 77 Czerwionka Leszczyny(PL)
12. 11. 2010 +Punk floid Děčín/ Biograffs club
13. 11. 2010 +Punk floid Příčovy u Sedlčan/ U Šimků
19. 11. 2010 +Rozpor, Ilegality.. Jihlava/ Dělňák
20. 11. 2010 +Cirguz, Povinný výtěr Litoměřice/ Baronka
11. 12. 2010 +Warshaw dolls Warshaw (PL)/ Radio Luxembourg
17. 12. 2010 +Vipýchaná Fčela, Peshata Marianské Lázně/Morrison
18. 12. 2010 Kidsandheroes.com punkrock xmas! +Nežfaleš, Starý pušky(Sendy z Degradace), Proti směru, Muerti, Falešný obvinění (Tradiční vánoční koncert!) Praha/ Matrix
28. 01. 2011 +Brain Drain, Cirguz Dobříš/ Trezor
29. 01. 2011 +Brain Drain, Cirguz Mělník/ KD
11. 02. 2011 +Proti směru Opava/ Art
12. 02. 2011 +Brain Drain Benešov/ Klub XXX
18. 02. 2011 +Bullboxers Prievidza (SK)/ Diwadlo
19. 02. 2011 +Nekultura Senica (SK)/ Inferno
25. 02. 2011 +The Seegers Duchcov/ KC
26. 02. 2011 +SPS, Punk floid Olomouc/ 15minut
04. 03. 2011 +Houba Plzeň/ Pod Lampou
05. 03. 2011 +Houba České Budějovice/ Velbloud
25. 03. 2011 Všetko najlepšie tour! +Zóna A Písek/Divadlo pod čarou
26. 03. 2011 Všetko najlepšie tour! +Zóna A Rakovník/ Klub Letiště
08. 04. 2011 +the wilderness, ružoví pežoti, zotrwačnost, the reckless Trnava(SK)/ Piváreň Staropramen
09. 04. 2011 +Porucha, Padla na hlavu Strážske(SK)/ Park Pub
15. 04. 2011 Všetko najlepšie tour! +Zóna A Žiar nad Hronom(SK)/ MSKC
16. 04. 2011 Všetko najlepšie tour! +Zóna A, Staré Pušky Bratislava(SK) / MMC
22. 04. 2011 Všetko najlepšie tour! +Zóna A Děčín/ S-centrum music club
23. 04. 2011 Všetko najlepšie tour! +Zóna A, TIFE TIFE(PL), The Seegers (after: DJ Peterka) Praha/ Matrix
20. 05. 2011 Barvy léta +info: barvyleta.cz (náš čas:15:35) Praha/ Džbán
11. 06. 2011 Step by Rock fest +tba (náš čas: 22:45) Sezemice
11. 06. 2011 JIHLAVA´NOT DEAD FEST +tba (náš čas: 19:00) Jihlava/ Letní kino
12. 06. 2011 Kralupský majáles +info: majales.dgkralupy.cz (náš čas: 17:45) Kralupy nad Vlt./Most TGM
17. 06. 2011 Kluci z Počernic – Narozky! +Crossczech (narozeninová oslava kamarádů z Počernic) Klánovice/ Smolík
18. 06. 2011 Koupák SMACK fest 2011 +info: koupaksmackfest.cz (náš čas: 16:40) Volyně/ plovárna
25. 06. 2011 Bm(X)treme fest +info: bmxtreme.itelc.net (náš čas:20:30) Telč
30. 06. 2011 ZA KOULE PUNK FEST! +Totální nasazení, N.V.Ú., Houba, Punk floid, Nežfaleš, Vision Days, Ilegality(sk), ATD, MHD (Tradiční konec školního roku ve Vopici! INFO: modravopice.eu) (náš čas: 22:00) Praha/ Modrá Vopice
02. 07. 2011 Brněnec punk fest! +info: brnenecfest.cz (náš čas: 15:10) Brněnec
08. 07. 2011 Kokrhel punk fest! +info: hostineckatapult.cz (náš čas: 24:00) Val u Dobrušky
16. 07. 2011 BACK TO FUTURE FESTIVAL +info: back-to-future.com (náš čas: 15:00) Glaubitz(D)
17. 07. 2011 MIGHTY SOUNDS +info: mightysounds.cz (náš čas: 23:20 -BZ stage) Tábor/ Letiště
22. 07. 2011 OPN´ER´ Ratišovice vol. IV. +SPS, Zputnik.. (náš čas: 22:30) Ratišovice/ Hřiště
23. 07. 2011 Punkáči děťom fest! +info: punkacidetom.sk (náš čas: 18:00) Piešťany(SK)
20. 08. 2011 Podparou fest! +info: podparou.cz (náš čas 14:35) Moravská Třebová
20. 08. 2011 Tlmačská Kalba fest +info: www.kalba.mcktlmace.sk (náš čas 22:30) Tlmače(SK)/ Amfiteáter
26. 08. 2011 Rock na valníku +info: valnik.cz (náš čas:16:30) Slaný
27. 08. 2011 Narozeniny + Halenkovice/ Hospoda na kopci
03. 09. 2011 Bradlec Fest +info: bradlecfest.cz (náš čas: 17:50) Kosmonosy
11. 09. 2011 +Setkání s kapelou + první možnost koupit si novou desku + slevy na všechno;) více na: www.punkstore.cz / budem tam od 16-19:00/ Veverkova 4, Praha 7 Praha/ PUNKSTORE
17. 09. 2011 SKoiDAYs Sosnowiec +Bulbulators, Horrorshow, the Sandals.. Sosnowiec(PL)/ Siwy Dym
22. 09. 2011 +Nebudeme! (Křest nového cd TF) Brno/ MJU:Z (ex: Muzejka)
23. 09. 2011 +E!E, Princovia (Křest nového cd TF) Bratislava(SK)/ Randal
24. 09. 2011 +E!E, Princovia (Křest nového cd TF) + Afterparty: DJ Peterka Praha/ Matrix
07. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Dubňany/Olymp D1
08. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Vsetín/KD
14. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Rokycany/ Na Střelnici
15. 10. 2011 +Staré pušky, Kohout plaší smrt Marianské Lázně/Morrison
21. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Olomouc/ 15minut
22. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Znojmo/ Gogo
27. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Karlovy Vary/ Slash bar
28. 10. 2011 H/TF TOUR +Houba Hořice/ DK Koruna
16. 11. 2011 H/TF TOUR +Houba Litvínov/ Ponorka
18. 11. 2011 H/TF TOUR +Houba Jistebnice/ KD
19. 11. 2011 H/TF TOUR +Houba, N.V.Ú., Plexis Pardubice/ Žlutý pes
25. 11. 2011 H/TF TOUR +Houba Jablonec n.N./Na Rampě
26. 11. 2011 H/TF TOUR +Houba, Proti Směru + divadelní představení “KDO CHCE ZABÍT BEATLES?” (www.divadlotramtarie.cz) Divadlo od 19:00/ koncert od 20:30 Praha/ Rock Café
17. 12. 2011 Kidsandheroes.com punkrock xmas! +Nežfaleš, Muerti, Starý pušky, Degradace + host / Afterparty: Dj Jenda Peterka Praha/ Matrix
11. 02. 2012 +G-rock Vimperk/ Calypso
17. 02. 2012 +Odpad, Vysoké napětí, Balck and Blue, Unikovy východ Turzovka(SK)/ Depo Club
18. 02. 2012 +Tife Tife!(PL), Bullboxers Bardějov(SK)/ Jazz/Rock/Cafe
24. 02. 2012 +Cirguz Dobříš/ Trezor
25. 02. 2012 +Cirguz Mělník/ Stará mydlárna
10. 03. 2012 +Houba Písek/ Divadlo pod Čarou
17. 03. 2012 Březnové rockování II. +náš čas cca 24:00 Moravská Nová Ves
17. 03. 2012 Zimní festival Kunčice 2012 +Náš čas cca: 16:00 Trutnov/ UFFO
23. 03. 2012 2x 77Weekend +Zóna A Litoměřice/ Baronka
24. 03. 2012 2x 77Weekend +Zóna A, Bulbulators(PL), Ráďa Smráďa and the Gang Praha/ Matrix
30. 03. 2012 Kočičky a chuligáni show! +Nežfaleš Č. Budějovice/ Velbloud
31. 03. 2012 Kočičky a chuligáni show! +Nežfaleš + 18:30 – Punk in Africa(film) Plzeň/ Divadlo pod lampou
13. 04. 2012 2x 77Weekend +Zóna A, Wilderness Bratislava(SK)/ Randal
14. 04. 2012 2x 77Weekend +Zóna A, Happy Cocks, Wilderness Nitra(SK)/ Nová pekáreň
21. 04. 2012 +Falešný obvinění(křest CD), Dilemma in cinema.. náš čas: 23:00 Kladno/ BARN (ex-Stodola)
04. 05. 2012 +E!E (křest nového CD E!E) Příbram/ Junior
05. 05. 2012 Million Marihuana March 2012 +náš čas 14:00 – vstup zdarma Park Parukářka
12. 05. 2012 Majáles Plasy 2012 +náš čas: 21:20 Plasy u Plzně
18. 05. 2012 Barvy Léta +The Toy Dolls(UK).. Náš čas: 15:00 / info: www.barvyleta.cz Praha/ Džbán
18. 05. 2012 Zelesa fest +náš čas 01:30 Kamýk nad Vlt.
19. 05. 2012 +Proti směru, Muerti Opava
25. 05. 2012 MOTO SRAZ – Broďák +Slobodná Europa.. náš čas: 24:00 Zábrodí u Červeného Kostelce
26. 05. 2012 +N.V.Ú., A.V. Band Harrachov/ Apache
09. 06. 2012 Thirtieth anniversary Marcela Greena +Nežfaleš, MHD (koncert pro kamarády) HP
23. 06. 2012 JIHLAVA´S NOT DEAD 2 +E!E, Plexis.. Náš čas 22:30 Jihlava/ Letní kino
23. 06. 2012 Na Vrakáči fest +náš čas: 17:45 Benešov/ Vrakoviště
28. 06. 2012 Za koule punk fest 2012 + 10let Nežfaleš +The Fialky, Nežfaleš, N.V.Ú., Houba, Sidney (Staré pušky, Degradace – speciální akustický set), Proti Směru, Vision Days, Kohout plaší smrt, Seegers
info: www.modravopice.eu náš čas: 19:00
Praha/ Modrá Vopice
29. 06. 2012 Narozeniny +(Soukr. koncert) hrajeme od 21:00 Vimperk
29. 06. 2012 Basinfire fest +info: www.basinfirefest.cz náš čas: 13:10 Spálené Poříčí
30. 06. 2012 Brněnec +náš čas: 15:20 Brněnec
30. 06. 2012 Skateshot +Twisted Rod / 9. ročník skate závodů od Toadstool / Náš čas: 21:00 Příbram/ Areál Nového rybníka
07. 07. 2012 +Mertovo pokušení, Empty hall of fam Halenkovice/ Hospoda na kopci
21. 07. 2012 Punkáči děťom fest2012 +Sham69, Analogs, Menace.. (náš čas: 0:15) Piešťany(SK)/ Lodenica
03. 08. 2012 Fest Pod Parou 2012 +Misfits, 999, Exploited.. náš čas: 13:15 (Green stage:)) Moravská Třebová
18. 08. 2012 Kytičky fest 2 +náš čas: cca 20:00 Velký Šenov
24. 08. 2012 Agatovica fest +Slobodná europa, Staré Pušky, Sitňan, Degradace.. náš čas:23:00 Lutila(SK)/ staré ihrisko
25. 08. 2012 Nakonec fest +náš čas: 21:00 Tachov/ Letní parket
25. 08. 2012 + Dubany u Libochovic / Stodola
31. 08. 2012 ROCK NA VALNÍKU No.13 +tba náš čas: 13:00 Slaný
01. 09. 2012 NEHRAJEME +
07. 09. 2012 +Houba Teplice/ Božák
08. 09. 2012 +Houba (v rámci Barevna planeta 2012) Ústí nad Labem/ club Doma
13. 09. 2012 +Houba, Mad Pigs Praha/ Vagon
14. 09. 2012 +Houba Roudnice nad Labem/ Renda
15. 09. 2012 +Houba Dresden(D)/ Chemie Fabrik
28. 09. 2012 +Bulbulators, Dream of the Queen Chorzów(PL)/ Leśniczówka Rock&Roll Cafe
29. 09. 2012 +Bulbulators, the Sandals Poznań(PL)/ Reset club
30. 09. 2012 +Bulbulators, Suszarnia Zielona Góra(PL)/ 4 Róże
12. 10. 2012 +Criminal Tango, 77sins, Outlander Kraków(PL)/ Rock’n’Rolla
13. 10. 2012 +CELA NR 3 Warsaw(PL)/ Fonobar
19. 10. 2012 +Zóna A, Nežfaleš Pardubice/ Ponorka
26. 10. 2012 +Zóna A, Vandali Liptovský Mikuláš(SK)
27. 10. 2012 +Zóna A Košice(SK)/ Collosseum
09. 11. 2012 +Ráďa Smráďa and the Gang, Cirguz Strakonice/ Music Bar Křemelka
10. 11. 2012 +Ráďa Smráďa and the Gang, Cirguz Tabor/ Na Bečvárně
17. 11. 2012 +The Bullboxers, Krvná Skupina, Analical Destroy Trnava(SK)/ Motobar
14. 12. 2012 +Nežfaleš Marianské Lázně/Morrison
15. 12. 2012 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, the Gangnails, Muerti, Zatrest + DJ Aftrparty Jenda Peterka – TRADIČNÍ VÁNOČNÍ AKCE! Praha/ Matrix
22. 12. 2012 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Saints & Sinners, Zatrest + DJ Aftrparty Jenda Peterka- TRADIČNÍ VÁNOČNÍ AKCE LETOS I V OLOMOUC-PUNKROCK-CITY!!! Olomouc/ S-Cube
30. 12. 2012 Last minute koncert! +www.novachmelnice.cz Praha/ Nová Chmelnice
11. 01. 2013 Punková noc +SPS, Čelem vzad, Free Tiber.. Valeč (Okres Třebíč)
25. 01. 2013 +E!E, Cirguz Dobříš/ Trezor
26. 01. 2013 +Cirguz Mělník / Stará mydlárna
08. 02. 2013 +The Unholy Preachers Říčany/ Club K2
15. 02. 2013 +Muerti, The Unholy Preachers Litoměřice/ Baronka
22. 02. 2013 +Bulbulators(PL) Jablonec n.N./Na Rampě
08. 03. 2013 30 let VZ tour +Visací Zámek Třebíč/ MKS
20. 03. 2013 30 let VZ tour +Visací Zámek Olomouc/ U-klub
21. 03. 2013 30 let VZ tour +Visací Zámek Opava/ KD Na Rybníčku
22. 03. 2013 30 let VZ tour +Visací Zámek Litomyšl/ Kotelna
23. 03. 2013 +Zóna A Nitra(SK)/ Nová pekáreň
12. 04. 2013 +Zóna A Plzeň/ Divadlo pod lampou
13. 04. 2013 +Zóna A Č. Budějovice/ Velbloud
20. 04. 2013 30 let VZ tour +Visací Zámek Letovice/ KD
25. 04. 2013 13 let TF + 30 let Kečup, Ota, Tom +RADIO DEAD ONES, Sour Bitch Praha/ Cross
26. 04. 2013 13 let TF + 30 let Kečup, Ota, Tom +RADIO DEAD ONES, Elegans Bratislava(SK)/ Randal
27. 04. 2013 13 let TF + 30 let Kečup, Ota, Tom +RADIO DEAD ONES, Black and Blue Opava/ ART
18. 05. 2013 +Bulbulators, Tora Tora Tora Ruda Ślaska(PL)/ Pub DRUID
24. 05. 2013 +náš čas: 21:00 info: www.motomazec.com Doubí u Tábora
25. 05. 2013 Lánovský Kostival XIII +Driák, Two fingers left, Falešný obvinění Vrchlabí
31. 05. 2013 Gympelrock 2013 +náš čas 23:40 Trenčín(SK)
08. 06. 2013 JIHLAVA´S NOT DEAD FEST 3 +Zóna A (SK), Začiatok Konca (SK), Staré Pušky, Nežfaleš.. (náš čas:23:15) Jihlava/ Letní kino
14. 06. 2013 Počernice boys birthday +Crossczech Klánovice/ Smolík
15. 06. 2013 Parčíkový fest +(náš čas: 21:00) Neveklov
22. 06. 2013 HRKOfest +Ine Kafe, Horkýže slíže, Pipes and Pints.. info: www.hrkofest.sk (náš čas: 16:30 stage A) Veľký Krtíš(SK)
27. 06. 2013 Za koule punk fest 2013 +Totální nasazení, N.V.Ú., Nežfaleš, Ramones Bratislava.. Praha/ Modrá Vopice
29. 06. 2013 Independent fest +náš čas: 18:30 info: www.independentfest.cz Hříběcí u Horní Cerekve (Vysočina)
13. 07. 2013 Open air musicfest Přeštěnice +info: www.prestenice.cz (Rock Radio Stage, náš čas: 15:30) Přeštěnice
13. 07. 2013 Rockfest Sedlčany11 +náš čas: 19:30 Sedlčany
19. 07. 2013 Yellow town rock +(náš čas: 21:00) Žlutice
20. 07. 2013 FestNeFest 8 +(náš čas 22:00) Jaroměř
21. 07. 2013 MIGHTY SOUNDS +(náš čas: 2:55) www.mightysounds.cz Tábor/ Letiště
27. 07. 2013 VODSEDÁK music fest +(náš čas: 22:00) Česká Kamenice
02. 08. 2013 Darts open air +info: dartsopenair.php5.cz (náš čas: 21:00) Dráchov
03. 08. 2013 Pod Parou 2013 +Bad Religion, Adicts, Casualties.. www.podparou.cz (náš čsa: 12:00) Moravská Třebová
09. 08. 2013 BunchFest 2013 +The Unholy Preachers, Thalidomide, The Chancers, Jet8, Fast Food, The Prosecution (náš čas: 19:55) Brandys n./L. – Stara Boleslav/ letni kino
10. 08. 2013 MEBP FEST IV +Bulbulators.. náš čas: 23:00 Maniowy (PL)
17. 08. 2013 TRUTNOV OPEN AIR +Marky Ramone, Damned, Toy Dolls.. info: festivaltrutnov.cz, náš čas: 21:15 stage 2 Trutnov
30. 08. 2013 Agatovica 2013 +Zóna A, Slobodná Europa.. Náš čas: 24:00 Žiar nad Hronom(SK)
31. 08. 2013 ROCK NA VALNÍKU +náš čas: 15:50 Slaný
12. 09. 2013 +Houba, Just For Being Praha/ Futurum
13. 09. 2013 Roudnické vinobraní +Houba (náš čas: 22:00) Roudnice n. L.
14. 09. 2013 +Houba, Stuck In Mind Kladno/ Auto Da Fé
20. 09. 2013 +Ovčie Kiahne (přesunuto z Dolánek u Trutnova) Kacanovy/ KD
05. 10. 2013 MFSF 2013 +info: www.filmfestpisek.cz, náš čas: 01:00 Písek/ Divadlo pod Čarou
12. 10. 2013 +Kačakura, Oplan Trnava(SK)/ Motobar
18. 10. 2013 +Climax Strakonice/ Music Bar Kremelka
19. 10. 2013 +Zlomená 14 Sedlčany/ Klub Pohoda
25. 10. 2013 +Houba, N.V.Ú… (náš čas 21.15) Ústí nad Labem/ Planet underground
26. 10. 2013 +Climax Roudnice n. L. / Renda
02. 11. 2013 +Zóna A Brno/ Faval
15. 11. 2013 +Ramones Bratislava Nové Mesto nad Váhom(SK)/ Klub Za rampami
16. 11. 2013 +Ramones Bratislava Žilina(SK)/ Smer pub
22. 11. 2013 +Ramones Bratislava Banská Bystrica(SK)/Club 77
23. 11. 2013 +Ramones Bratislava Lipt. Mikuláš(SK)/ Kolotočovo
30. 11. 2013 +Ovčie Kiahne Liberec/ Klub Viadukt
13. 12. 2013 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS +Nežfaleš, Staré pušky (Warm up Party, 10 let kidsandheroes.com!) Marianské Lázně/ Morrison
14. 12. 2013 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS +Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest, Remember the heroes, Dj: Jenda Peterka (10 let kidsandheroes.com! info: www.stormclub.cz) Praha/ Storm(ex Matrix)
20. 12. 2013 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS +Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest (10 let kidsandheroes.com! info: www.scube-ol.cz) Olomouc/ S-klub
21. 12. 2013 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS +Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest, Shadow of television (10 let kidsandheroes.com! info: www.openrock.sk) Bratislava(SK)/ Randal
18. 01. 2014 +E!E Praha/ Chodovská Tvrz
24. 01. 2014 +VHS, Žádnej stres, Pozitivní Deviace Loučná u Litvínova
15. 02. 2014 +E!E Jihlava/ Tunell
15. 03. 2014 Pekelná jízda X +Status Praesents, Našrot, Wetapunga Mladá Vožice
21. 03. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Pardubice/ Žlutý pes
22. 03. 2014 Narozeniny +(jen pozvaní)
28. 03. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Teplice/ Božák
29. 03. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Litoměřice/ Baronka
04. 04. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Plzeň/ Divadlo pod lampou
05. 04. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Karlovy Vary/Slash bar
11. 04. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Č. Budějovice/ Velbloud
12. 04. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Strakonice/ Music Bar Kremelka
18. 04. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Dobříš/ Trezor
19. 04. 2014 MIGHTY TOUR 2014 +Prague Conspiracy, The Unholy Preachers Praha/ Rock Café
20. 04. 2014 +Totální Nasazení.. Jistebnice/ KD
25. 04. 2014 +Stare pušky, Twisted rod, Three Wild Guns Hradec Králové/ Pivnice U Bejka
17. 05. 2014 East Way Punk fest +Plexis, SPS, NVÚ, Zeměžluč.. Vršovka/ letní areál
24. 05. 2014 Prostě přijď fest +Tak či Onak, Otrávená Generace, Mletý Standard.. (náš čas: 23:15) Ostrava/ Barrak
07. 06. 2014 Open Air Festival Markvartice +náš čas: 18:00 Markvartice u Děčína
07. 06. 2014 JIHLAVA´S NOT DEAD FEST +Muerti, Degradace, Houba, Nežfaleš.. (náš čas: 00:30) Jihlava/ Letní kino
13. 06. 2014 +Kill The Pain Domažlice/ klub Moskyto
14. 06. 2014 Koupák 2014 +náš čas: 20:40 Strašice
20. 06. 2014 +(narozeninový koncert)
21. 06. 2014 Sedlčanský Pohoda Fest 2014 +náš čas cca 20:00 Sedlčany
26. 06. 2014 ZA KOUKLE PUNK FEST 2014 +Punk Floid, NVÚ, Houba, Vision Days, Ramones Bratislava, Zlomená 14 (info: modravopice.eu, náš čas 21:00) Praha/ Modrá Vopice
27. 06. 2014 Rockový Mlýn +rockovymlyn.eu (náš čas 19:30) Vrchoslavice
28. 06. 2014 Brněnec fest +info: brnenecfest.cz (náš čas: 14:40) Brněnec
05. 07. 2014 RS Bikers Show VI. + Chlum u Křemže/ Cihelna
12. 07. 2014 MIGHTY SOUNDS X. +DROPKICK MURPHYS, PERKELE, DEADLINE, NEKROMANTIX.. mightysounds.cz (náš čas 13:40, Jan Hus Stage) Tábor/ Letiště
02. 08. 2014 Fest Pod Parou 2014 +Cock Sparrer, Buzzcocks, Toy Dolls… www.podparou.cz (náš čas: 11:30) Moravská Třebová
14. 08. 2014 Živá ullice 2014 +info: www.zivaulice.eu, náš čas: 20:00, Anděl café stage (U Branky) Plzeň/ Anděl café
16. 08. 2014 Trutnoff open air +Patti Smith, Ska-P.. (náš čas: 10:00, info: www.festivaltrutnov.cz) Trutnov
16. 08. 2014 Summer Punk Párty +Muerti, Just for Being, Radio Vandal..(náš čas: 21:30) Volyně
29. 08. 2014 Agatovica 2014 +Staré Pušky, Shadow of Television, Agata, DAFY and the Rafters… Žiar nad Hronom(SK)
30. 08. 2014 Konec prázdnin +(náš čas 20:30) Jistebnice/ KD
31. 08. 2014 Mighty Cross Sounds vol. 2 +The Rocket Dogz, DiscoBalls, Green Smatroll, Twisted Rod… (náš čas: 22:00, vstup ZDARMA) Praha/ Cross
19. 09. 2014 +Dilemma in cinema, Ramones Bratislava Slaný/ Rock Publica
20. 09. 2014 +Dilemma in cinema, Ramones Bratislava Jirkov u Chomutova/Lucky planet
26. 09. 2014 +Nežfaleš Litvínov/ Ponorka
27. 09. 2014 +Slobodná Európa, Nežfaleš Chrudim/ R Klub
04. 10. 2014 +(Soukromá akce – narozeniny) Račerovice u Třebíče
09. 10. 2014 30 let PLEXIS +Plexis, NVÚ, Houba.. Praha/ Lucerna MB
11. 10. 2014 +(Soukromá akce-narozeniny) Marianské Lázně/Morrison
17. 10. 2014 POGO PAŘBA +Muerti, Vision Days, Existence nové doby, Záviš.. Ústí nad Orlicí/ Černovír
18. 10. 2014 +3:2 pro MH, Era Vulgaris, Neshodný díl Mladá Boleslav/ Kocanda
24. 10. 2014 Punk´s not dead fest 22 +Rozpor, Just War, Driák.. Jihlava/ Club Ježek
31. 10. 2014 +Nežfaleš, Punk Floid, Volant Havl. Brod/ Klub Oko
14. 11. 2014 +Ramones Bratislava Prievidza(SK)/ Divadlo
15. 11. 2014 +Ramones Bratislava Košice(SK)/ Collosseum
22. 11. 2014 Punk rocková nadílka +Vision Days.. Sedlčany/ Hotel
12. 12. 2014 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti Plzeň/ Divadlo pod lampou
13. 12. 2014 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti, Zatrest, Saints & Sinners + Speciální host! Praha/ Storm (ex-Matrix)
19. 12. 2014 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti, Zatrest Olomouc/ S-Cube
20. 12. 2014 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti, Zatrest Brno/ Favál
10. 01. 2015 +Soukromá akce – narozeniny + Peshata Nová Ves u Chýnova
06. 02. 2015 PENDL – Ostravská klubová noc +náš čas 23:00 Ostrava/ Barrak
13. 02. 2015 +tba Dobříš/ Trezor
27. 02. 2015 +E!E Strakonice/ Křemelka
28. 02. 2015 +E!E Břeckav/ Kafé Piksla
14. 03. 2015 15 let! +Proti Směru, Kaktus Bratislava(SK)/ Randal
20. 03. 2015 15 let! +Proti směru, Saints & Sinners Praha/ Rock Café
21. 03. 2015 STEEL CITY FEST +(náš čas: 22:00) Kladno/ Poldofka
27. 03. 2015 +E!E České Budějovice/ Velbloud
28. 03. 2015 +E!E Třebíč/ hudební klub “B”
10. 04. 2015 +E!E Pardubice/ Žlutý Pes
11. 04. 2015 +E!E Jablonec nad Nisou/ Na Rampě
17. 04. 2015 +E!E Ostrov u Karlových Varů/ M-Klub
18. 04. 2015 +E!E Klatovy/ U Košile
24. 04. 2015 +E!E Havlíčkův Brod/ Oko
25. 04. 2015 +Konflikt Sedlčany/ Pohoda
15. 05. 2015 +Muerti, Maniac, Bez šance Jaroměř/ Bastion
16. 05. 2015 +G-Rock.. (náš čas 23:00) Vimperk/ Club Calypso
22. 05. 2015 +Muerti, Proti směru (33. narozeniny Bárta & Ivoše) Opava/ ART
23. 05. 2015 +Znouzecnost (náš čas 21:00) Kroměříž
23. 05. 2015 ZELESA fest +náš čas: 13:00 Kamýk nad Vltavou
29. 05. 2015 +The Smokers Ústí nad Labem/ Big Bang
06. 06. 2015 JIHLAVA´S NOT DEAD FEST +Houba, Muerti, Konflikt, Degradace.. (náš čas: 23:00) Jihlava/ Letní kino
20. 06. 2015 Vítáme léto Na Majránce! Punx&Skins +CrossCzech, Municia, RV-4… Stříbrná Skalice/ Na Mariánce
25. 06. 2015 Za koule punk fest +Punk Floid, Sidoš(Pušky, ex Degradace), N.V.Ú., Shadow of television, Sex Deviants, Dosert of teh day Praha/ Modrá Vopice
27. 06. 2015 Ultra chaos piknik vol 7. +Analogs, Conflict.. (náš čas: 17:20) Żelebsko (near Biłgoraj)(PL)
10. 07. 2015 Pekelný ostrov +náš čas: 16:30 Holýšov
11. 07. 2015 Punkrock for Ferdinand vol.2 +N.V.Ú., Just War.. (náš čas 21:00) Benešov/ Pivovar
11. 07. 2015 Footfest +(náš čas: 15:00) Želeč u Tábora
18. 07. 2015 Soukromá akce – Svatba + Olm
18. 07. 2015 ČWACHTÁK FEST +E!E, Punk Floid… (náš čas 14:20) Třemošnice/ Koupaliště
25. 07. 2015 SEDLČANY FEST +náš čas: 00:30 Sedlčany
02. 08. 2015 POD PAROU 2015 +Marky Ramone, Adicts, Misfits, Business, Vibrators, Evil Conduct, Anti-falg…(náš čas: 01:00) Vyškov/ Letiště
21. 08. 2015 +Visací Zámek Hořepník/ Letní parket
28. 08. 2015 Konec léta +Sto zvířat, lola běží (náš čas: 20:00) Jistebnice/ KD
28. 08. 2015 + Neveklov
29. 08. 2015 Rock na Valníku +Sto zvířat, E!E, Totáči.. (náš čas: 15:05) Slaný/ Letní kino
12. 09. 2015 Daily Fest vol.II +(náš čas 17:30) Řevnice u Prahy
17. 09. 2015 +Berlin blackouts(DE ex- Radio dead ones), Three wild guns Praha/ Buben
18. 09. 2015 +Berlin blackouts(DE ex- Radio dead ones), Three wild guns Hradec Králové/ U bejka
19. 09. 2015 +Berlin blackouts(DE ex- Radio dead ones) Brno/ Eleven club
25. 09. 2015 +Outsiders77 Barďejov(SK)/ Rock Cafe(K2)
26. 09. 2015 +Hasiaci prístroj Banská Bystrica(SK)/ Tartaros
09. 10. 2015 +Punk Floid Vimperk/ Zlatá hvězda
10. 10. 2015 +Bikini karneval, Wosa Beroun/ Metro Klub
24. 10. 2015 Sitňan Fest 7. +Sitňan, Karpina, ČAD…(náš čas: 21:00) Žiar nad Hronom(SK)/MsKC
27. 10. 2015 Narozky +
31. 10. 2015 +Žádnej stres, Letní tlení, Pandemia A
(náš čas: 23:30)
Hrádek u Znojma/ KD
13. 11. 2015 +Ellyce, Hello Officer Štětí/ Beer Club
21. 11. 2015 Oi!/Punk +Diverze(5let), Restart, Poslední tažení Kralupy nad Vltavou/ Ponorka
05. 12. 2015 +SPS Bratislava(SK)/ Randal
11. 12. 2015 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti, Plzeň/ Divadlo pod lampou
12. 12. 2015 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Klasse kriminale, Staré pušky, Nežfaleš, Muerti, Saints and sinners, Zatrest FB událost Praha/ Storm
18. 12. 2015 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti, Zatrest Olomouc
19. 12. 2015 Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS! +Staré pušky, Nežfaleš, Muerti Brno/ Faval
16. 01. 2016 +Totální Nasazení, PUM, Ido Ido Nový Bor/ Bar Čerňák
22. 01. 2016 +DEECRACKS(AU Ramones core), Primitivi, Blank Out, Cronos Combo Poděbrady/ Boss Bar
29. 01. 2016 +the Vibrators Praha/ 007
12. 02. 2016 +Cirguz Dobříš/ Trezor
13. 02. 2016 +Cirguz Mělník/ Stará Mydlárna
27. 02. 2016 +Duesenjaeger, Čorna kruŠwa, Prisoners by Choise.. Zittau(D)/ EMIL klub
11. 03. 2016 TurnE!Ečko 2016 +E!E Uherské Hradiště/ Klub Mír
12. 03. 2016 TurnE!Ečko 2016 +E!E Sedlčany/ Pohoda klub
18. 03. 2016 TurnE!Ečko 2016 +E!E Strakonice/ Křemelka
19. 03. 2016 TurnE!Ečko 2016 +E!E Ostrava/ Barrak
24. 03. 2016 TurnE!Ečko 2016 +E!E Teplice/ Božák
25. 03. 2016 TurnE!Ečko 2016 +E!E Praha/ Vagon