Odehrané koncerty

So 15.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Sidoš (akusticky Pušky), Proti směru, Supertesla

Brno/ Favál
Pá 14.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Sidoš (sólo koncert Staré Pušky..), Proti směru, Zatrest

Olomouc/ 15 minut
So 8.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

The Last Resort(UK Oi! Legend), Staré Pušky, Nežfaleš, Muerti, Supertesla + Dj Jenda Peterka 15. let Kidsandheroes.com!!

Praha/ Storm
Pá 7.12.2018

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Nežfaleš, Muerti

Plzeň/ Pod lampou
So 24.11.2018

Punk show!

Ne(v)hodné loutky, The Desperate

Znojmo/ GOGO
Pá 23.11.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba

Klatovy/ Falcon Klub
So 17.11.2018

Punk attack on Poland!

Werwolf 77, Karaluch

Poznaň(PL)/ Alternativa Club
Pá 16.11.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Arogants , Jovanera , Flashback , Proi!ekt

Náchod/ Fun club Bazzen
So 10.11.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Cela pro Klárku

ČB/ MC Fabrika
So 27.10.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Zvláštňý škola

Chomutov/ Černovice KD
So 20.10.2018

PUNKOVEJ VEČÍREK 14

SPS, NVÚ, E!E, Houba, Totální nasazení, Volant, Nežfaleš, Punk Floid, Vision Days, VHS, Driák... (Náš čas: 20:25)

Vrchlabí/ Dr. Maxx
Pá 19.10.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Bez šance

Uherské Hradiště/ Mír
So 13.10.2018

Akce-Revír 3

N.V.Ú., Záviš, Driák, Bez šance.. (Náš čas: bude upřesněno)

Nový Bydžov
Pá 12.10.2018

ŠŇŮRA PODZIM 2018

Houba, Lifelines

Liberec/ Bunkr
Čt 11.10.2018

And it was So – Tour 2018

The Adicts(UK)

Praha/ MeetFactory
Pá 21.09.2018

Punk brotherhood!

Nežfaleš

Litvínov/ Ponorka
So 15.09.2018

Malé Letorosty

Moped 56, Miloš Dodo Doležal, AC/CD rev... (náš čas: 20:30)

Beroun/ autokemp
Pá 14.09.2018

Punk brotherhood!

Nežfaleš

Kutná Hora/ Česká 1
Pá 7.09.2018

Zahájení sezóny!

Degradace, Brajgl, Tydle Vidle (náš čas: 22:00)

Litoměřice/ Baronka
So 1.09.2018

Punkáči děťom 2018

Los Fastidios(IT), The Twinkles(IT), Pipes and pints, Houba, Muerti, Mežfaleš, Totální Nasazení.. (Náš čas: 20:45)

Trenčín(SK)/ Rybníky Opatovce
So 25.08.2018

Dřemfest 6

Severals, Define me..(náš čas: 21:45)

Třemošná u Plzně
So 18.08.2018

Fest Pod Parou 16

The Exploited, Marky Ramone, Agnostic Front, Street dogs, Menace... (náš čas: 14:00)

Vyškov/ letiště Marchanice
So 11.08.2018

Prasofest

SPS, Staré Pušky.. (Náš čas 17:00)

Vlčtejn
Pá 10.08.2018

And it was So – Tour 2018

The Adicts(UK), Honem

Brno/ Fléda
So 21.07.2018

Den Zábavy 4

Blue Rocket, Bad Boys... (náš čas: 23:00)

Modlany u Teplic
Pá 20.07.2018

Footfest 2018

SPS, Totální nasazení, Pipes and Pints, Alkehol.. (náš čas 00:00)

Želeč u Tábora
Ne 15.07.2018

MIGHTY SOUNDS 2018

Anti-Flag, Sick of it All, Mad Sin, Booze and Glory, Non Servium, Rude Pride, Jenny Woo´s Holy Flame...(náš čas: 21:50 / Jameson Stage)

Letiště/ Tábor
So 14.07.2018

Open Air fest Ktiš

Pipes and Pints, Alkehol.. (Náš čas: 20:30)

Ktiš
So 30.06.2018

Brněnec fest

Acidez(mex), E!E, SPS. N.V.Ú., Punk Floid, Vision Days, Houba, Muerti, Volant.. (náš čas: 00:40)

Brněnec
Pá 29.06.2018

Festival

Jaksi Taksi, Vintage Wine (náš čas: 23:00)

Bernartice okres Tachov
Čt 28.06.2018

Za koule punk fest

N.V.Ú., Punk Floid, Nežfaleš, Supertesla, Pártyzáni(SK), Daily Coffee + Punk DJ
Tradiční fesťák na konci školního roku:)

Praha/ Modrá Vopice
So 23.06.2018

ValníkFest 4

NVÚ, Ramones Revival ČB... (náš čas 19:00)

Lípí (okres České Budějovice)
So 9.06.2018

Rock fest Valšim

ATD, Maniac, Vořežprut (Náš čas 22:00)

Vlašim/ Na koupáku
So 9.06.2018

Motákfest

Pipes and pints, Totální Nasazení, Iné Kafe, Insania.. (náš čas: 15:55)

Třebětice u Dačic
So 19.05.2018

Eger fest

Houba, Vision Days, Tragedis, Louty... (Náš čas: 20:00)

Bohušovice nad Ohří
So 12.05.2018

„Je ti to málo“ Slovensko!

Vision days, Partyzani
*Slovenský křest poslední řadové desky

Trnava(SK)/ City Club
Pá 11.05.2018

„Je ti to málo“ Slovensko!

Padla na Hlavu
*Slovenský křest poslední řadové desky

Košice(SK)/ Collosseum
Čt 10.05.2018

„Je ti to málo“ Slovensko!

Shadow of Television, Bráchové Hrčkovci(akustic)
*Slovenský křest poslední řadové desky

Bratislava(SK)/ Randál
St 2.05.2018

Punkrock boat! Oslava narozenin Kečup, Ota a Tom 35let!

Punkrock boat! Oslava narozenin Kečup, Ota a Tom 35let!
THE FIALKY – Oslavenci punk77
SAINTS & SINNERS – Street rock“n“Oi! První koncert po pauze!
Nalodění 19:30 – 19:50
Plavba 20:00 – 22:00
Loď Odra (Náplavka Rašínovo nábř., mezi mosty Plackého a Jiráskův)
Vstupné: 220,-
Předprodej na mailu: band@thefialky.cz
Předmět mailu: Punkrock boat!
Napiš počet rezervací a celé jména cestujících.
My ti zašlem kam zaplatit. Pozor pouze 100 lístků!

Praha/ Loď Odra
Pá 27.04.2018

Clockwork punk rock párty

Proti Směru, Junk Food

Opava/Art
So 21.04.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Děčín/ Le Garage Noir (Garáž)
Pá 20.04.2018

TurnE!Ečko2018

Jablonec/ Rampa
So 14.04.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Ostrava/ Barrák
Pá 13.04.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Brno/ Eleven
So 24.03.2018

Steel city fest

Rabies, Highstreet hooligans, The Hope, Dilemma in Cinema, Rouined Floor, Homesick (náš čas 20.45)

Kladno/ DaFe
Pá 23.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Praha/ Vagon
So 17.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E, Bad Boys

Teplice/ Rajče
Pá 16.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

ČB/ Velbloud
So 10.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E

Sedlčany/ Pohoda Klub
Pá 9.03.2018

30 let S.P.S.

Výroční koncert 30 let S.P.S. (Náš čas 19:30 speciální set 8 písniček + gratulace S.P.S.) + Nežfaleš a promítání filmu

Praha/ Rock Café
Pá 9.03.2018

TurnE!Ečko2018

E!E, No More Hiroshima

Strakonice/ KD
So 24.02.2018

TurnE!Ečko2018

E!E, Bez šance

Hradec Králové/ U Bejka
So 10.02.2018

Rock is not Dead

Znouzectnost, Vision days

Česká Třebová/ KD
So 3.02.2018

Punkrock show

Tragedis, TommyPoser, Náhodný výběr

Horažďovice/ KD
Pá 26.01.2018

Eighteen punk years THE FIALKY!

The Vibrators(UK) (18 let The Fialky:))

Praha/ 007
So 20.01.2018

Lednová žízeň

Nežfaleš, Jednota Kolín, Blikající miminko, Prasákův gauč

Kolín/ U Vodvárků
Pá 19.01.2018

Punkovej mejdan

Nežfaleš, (Na)Plech

Husinec/ Rock-BarBar
So 16.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Nežfaleš, Supertesla

Brno/ Favál
Pá 15.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Nežfaleš, Muerti

Olomouc/U klub
So 9.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Muerti, Proti směru, Sidoš(akusticky - Staré pušky..), Supertesla

Praha/ Storm
Pá 8.12.2017

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Nežfaleš, Protisměru, Sidoš(akusticky - Staré Pušky..)

Plzeň/ Divadlo pod lampou
St 6.12.2017

Uši Radia BEAT – Kečup

Kečup hostem pořadu Petra Korála

Praha/ Radio Beat
So 25.11.2017

Birthday privat Party

Zwickau(DE)/ Luther Keller
Pá 24.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Náchod/ Fun club Bazzen
So 18.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba, Supertesla

Znojmo/ Gogo
Pá 17.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba, Partyzani

Bratislava(SK)/ British Rock Stars
So 11.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017 – Bobbykova 40. – Fest jak pěst

Houba, Punk Floid, Volant, Nežfaleš, Rabies, Záviš, Ilegality, VHS... (náš čas: 17:30)

Zábřeh
Pá 10.11.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Pardubice/ Ponorka
So 4.11.2017

Punk Generation 2017

Gliwice(PL)/ Spirala
So 21.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017 – Punkovej Večírek 13

SPS, Plexis, Houba, Punk floud, Nežfaleš, Konflikt, Aurora(HU).. (náš čas: 01:00)

Vrchlabí/ Dr. Maxx
Pá 20.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Kutná Hora/ Česká1
So 14.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Ústí nad Labem/ U Havrana Exil
Pá 13.10.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba

Nový Bor/ Bar Čerňák
So 30.09.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017

Houba, Louty

Praha/ Vagon
Pá 29.09.2017

ŠŇŮRA PODZIM 2017 – Fabrika punk fest

Houba, NVÚ, Nežfaleš, Cela pro klárku.. (náš čas: 20:10)

České Budějovice/ Fabrika
Pá 22.09.2017

Zahájení podzimní sezóny

Průser, Toska, Klika

Litoměřice/ Baronka
Pá 8.09.2017

Landflucht Festival

náš čas: 22:00

Spremberg(DE)/ Klein Buckow
So 2.09.2017

Punkáči deťom 2017

Guitar gansters(UK), TV Smith(UK), Staré Pušky, Nežfaleš... (náš čas: 23:30)

Opatovice- Trenčín(SK)
So 26.08.2017

Narozeniny

(24:00)- Soukromá akce

Male Kysice
Pá 25.08.2017

Rock na Valníku

Horkýže slíže, Visací Zámek, SPS, E!E... (náš čas: 19:05)

Slaný
Pá 11.08.2017

Kunčický Kravál 17

Dog Eat Dog, Malignant Tumour, Nežfaleš, Totální nasazení.. (Hlavní stage / náš čas: 01:05)

Kunčice(Letohrad)
So 5.08.2017

LETIŠTĚFEST

Cela pro Klárku, PUM.. (náš čas 22:00)

Strakonice
So 29.07.2017

Miřetice fest

Vision Days, Brisk Fart (náš čas: 22:45 - 24:00)

Miřetice(Pardubický kraj)
Pá 28.07.2017

Ratišovice fest

SPS... (náš čas: 21:00)

Ratišovice
So 22.07.2017

Bez Šance Fest III

NVÚ, Bez šance, PUM, Thre Wild Guns.. (náš čas: 21:45)

Police nad Metují
Čt 29.06.2017

Zakoule Punk fest

SPS, Punk Floid, Houba, Supertesla, The Smokers, Bratia Hrčkovci(SK / Kaktus, Ramones Bratislava, Sveťo Korbel a Personál / Punk77 classic acoustic set) + Punk DJ (open 16:00/start 18:00)

Praha/ Modrá Vopice
So 24.06.2017

RockFest Vlašim 2017

ATD, Compromysh... (náš čas: 20:30)

Vlašim/ Areál Na Lukách(Bar Na Koupáku)
So 17.06.2017

JIHLAVA´S NOT DEAD

Just War, Ilegality, Začiatok Konca, Houba, BOY,, (náš čas: 00:00)

Jihlava/ Letňák
So 10.06.2017

Znojemské pivní slavnosti

Louty, Civilní obrana.. (Náš čas: 14:00)

Znojmo/ Horní náměstí
So 20.05.2017

Majáles Plasy 2017

(náš čas 20:00)

Plasy/ Velká louka
So 20.05.2017

Majáles Vimperk 2017

Vladimir 518 , Fast Food Orchestra, Just For Being... (náš čas 16:00)

Vimperk/ Letní kino
Pá 19.05.2017

Narozeniny Bart + Ivoš!

Proti Směru, Nežfaleš

Opava
So 13.05.2017

Útulek fest

Vypsaná fixa, The Plastic People of the Universe, Blue Rocket.. (náš čas: 17:30)

Ústí nad Labem/ Hrad Střekov
So 29.04.2017

Oslava narozenin

(soukromá akce)

So 22.04.2017

Radenín fest

(náš čas: 22:00)

KD Terezín (u Tábora)
Pá 21.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Jihlava/ Soul
Čt 13.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Plzeň/ MC Kalikovák
So 8.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Brno/ Eleven
So 1.04.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Nežfaleš, Cirguz

Praha/ Storm
Pá 31.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Ostrov u Karolových Varů/ M klub
So 25.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Nežfaleš

Ostrava/ Barrak
Pá 24.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Nežfaleš

Písek/ Dívadlo pod Čarou
So 18.03.2017

Punk rock show!

N.V.Ú.

Teplice/ Božák
Pá 17.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Supertesla

České Budějovice/ Velbloud
So 11.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E, Zlomená 14

Sedlčany/ Pohoda klub
Pá 10.03.2017

TurnE!Ečko 2017

E!E

Uherské Hradiště/ Mír
So 18.02.2017

Punk fest

SPS, Totální nasazení, Urgh (náš čas: 20:30)

Borkovany/ Black Roses
So 11.02.2017

Punk Night

Nekultůra

Trnava(SK)/ City Club
Pá 10.02.2017

Punk and Oi!

Muerti, Zlomená 14

Dobříš/ Trezor
So 28.01.2017

Pure punk mania

The Vibrators(Uk)

Plzeň/ Pod lampou
So 17.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš

Brno/ Favál
Pá 16.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš, Zatrest

Olomouc/ U klub
So 10.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš, Zatrest + The Twinkles(IT) (start: 18:00 / 250,-)

Praha/ Storm
Pá 9.12.2016

Kidsandheroes.com PUNKROCK X-MAS!

Staré Pušky, Muerti, Nežfaleš

Plzeň/ Pod Lampou
So 26.11.2016

Punk & Hardcore Na Poště

(my od 23:59)

Benešov/ Hotel Pošta
So 26.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Jihlava/ Bezvědomí
Pá 25.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Opava/ Art
So 19.11.2016

Punk77 show!

E!E

Kovářov u Milevska
St 16.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Příbram/ Junior
So 12.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení (start: 19:30! / 6E)

Košice(SK)/ Collosseum
Pá 11.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení (7E - jen na místě)

Bratislava(SK)/ Randal
Čt 10.11.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení (my 22:30/ vstup: 130/170)

Brno/ Eleven club
So 5.11.2016

Podzimní Mighty sounds 2016

The Carburetors, Mark Foggo, Radio Dead Ones, Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Queens of Everything, Bombs from Heaven (náš čas: 18:00)

Praha/ Meet factory
So 15.10.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Strakonice/ Křemelka
Pá 14.10.2016

Bandzone.cz punk tour 2016

Totální Nasazení

Děčín/ Garage
So 8.10.2016

Deutschland Anrufe!

Saints&Sinners, East End Chaos

Löbau(DE)/ Klub Klinik
Pá 16.09.2016

INTER PUNK

Bulbulators(PL), Dirty clean (Premiéra společného singlu s Bulbulators - Inter punk) + DJ Jenda Peterka (start: 19:30 / vstup: 130,-)

Praha/ Buben
So 3.09.2016

PUNKÁČI DEŤOM

Jenny Woo, Staré Pušky, Nežfaleš, Punk Floid, Degradace, Totální Nasazení, Ex-Tip, Konflikt... (náš čas: 23:30)

Opatovce okr. Trenčín(SK)
So 27.08.2016

JEŠTĚ JEDEN FEST vol.5

N.V.Ú... (náš čas: 23:00)

Tachov
Pá 26.08.2016

Konec léta

(náš čas: 21:00)

Jistebnice/ KD
Ne 21.08.2016

Trutnoff 2016

Sto zvířat, Houba, SPS, Totální Nasazení, Unholy Preachers, Znouzectnost, Volant, Queens Of Everything... (náš čas: 21:30, na Geronimo‘s wigwam stage)

Trutnov/ Bojiště
So 20.08.2016

TOUCHENFEST

(náš čas 22:30)

Touchovice u Loun
Pá 19.08.2016

Summer Punk Párty

Dog Eat Dog, Rocket dogz+518, Plexis, Rozpor... (náš čas: 21:30)

Volyně
So 30.07.2016

Pod Parou XIV.

Exploited, U.K.Subs, Dickies, Anti-Nowhere League, Last Resort, SHAM 69 , Non Servium, Visací Zámek... (náš čas 14:45)

Vyškov/ Letiště Marchanice
So 23.07.2016

Harrachovské pivní slavnosti

(náš čas: 22:00)

Harrachov
Pá 22.07.2016

MIGHTY SOUNDS 12

Perkele, Casualties, Bones, Los Fastidios, Total Chaos... máš čas: 17:30 Main Stage

Tábor/ Letiště
So 16.07.2016

Žlutava BMX Afterparty

Degradace (náš čas cca 21:30)

Žlutava u Zlína
Pá 1.07.2016

Basinfirefest 2016

Pipes And Pints, SPS, Slobodná Európa, Plexis, Prague Conspiracy.. (náš čas: 14:00)

Spálené Poříčí
Čt 30.06.2016

Za koule punkfest

Punk Floid, Houba, N.V.Ú., Princovia(SK), Kaktus(SK), Dezert of the day
Start: 17:00 (Grilování, pivečko a kámoši!)

Praha/ Modrá Vopice
So 25.06.2016

Brněnec fest XVII

The Offenders (DE), Malomocnost Prázdnoty, KONFLIKT, E!E, S.P.S., N.VÚ., Punk Floid, VISION DAYS... (náš čas 12:30)

Brněnec
So 18.06.2016

JIHLAVA´S NOT DEAD FEST

S.P.S., Totální Nasazení, Degradace... (náš čas: 22:45)

Jihlava/ Letní kino
So 18.06.2016

Punkrock na Kačáku

Driák, Tragedis, Toledo Rebels.. (náš čas 18:30)

Vrchlabí/ kačák
Pá 17.06.2016

Svatba Špageťák

Muerti

JBC
So 4.06.2016

Rockfest Březnice

Konflikt, Kníry, Phil Shoenfelt, Helemese (náš čas: 23:30)

Březnice okr. Příbram/ Staré kluziště
So 28.05.2016

Houba (koncert č. 1000)

Houba, Louty, Svině... (náš čas: 19:00)

Ústí nad Labem/ Exil
Pá 27.05.2016

Festival Otevřeno

Znouzecnost, Fast Food Orchestra.. (náš čas: 18:30)

Chomutov
So 14.05.2016

Maj a les

SPS, Houba, Konflikt.. (náš čas 14:45)

Morkovice
So 14.05.2016

Punkrock show

Ve Vlastní Šťávě (náš čas: 22:00)

Sklepy Boskovice
Pá 29.04.2016

Rock is not dead

Slobodná Európa, Plexis, Punk Floid, Prague Conspiracy, END (náš čas 20:30)

Ústí nad Orlicí/ KD
Ne 24.04.2016

Tattoo Konwent

Syny, Pochwalone (náš čas: 17:30)

Wroclaw(PL)
So 23.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Pardubice/ Žlutý pes
Pá 22.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Aš/ Cihelna
So 16.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Ostrov u Karlových Varů/ M-Klub
Pá 15.04.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E, PPB + DJ Jenda Peterka

České Budějovice/ Velbloud
Pá 25.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Praha/ Vagon
So 19.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E, Degradace(křest LP)

Ostrava/ Barrak
Pá 18.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Strakonice/ Křemelka
Po 14.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Teplice/ Božák
So 12.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Sedlčany/ Pohoda klub
Pá 11.03.2016

TurnE!Ečko 2016

E!E

Uherské Hradiště/ Klub Mír
So 27.02.2016

Duesenjaeger, Čorna kruŠwa, Prisoners by Choise

Zittau(D)/ EMIL klub
So 13.02.2016

Cirguz

Mělník/ Stará Mydlárna
Pá 12.02.2016

Cirguz

Dobříš/ Trezor
Pá 29.01.2016

the Vibrators(UK)

Praha/ 007
Pá 22.01.2016

DEECRACKS(AU Ramones core), Primitivi, Blank Out, Cronos Combo

Poděbrady/ Boss Bar
So 16.01.2016

Totální Nasazení, PUM, Ido Ido

Nový Bor/ Bar Čerňák
Historie odehraných koncertů 2000-2015
← Zpět na nadcházející koncerty